reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kim są lutowe mamusie- poznajemy się

Upssss..trochę ze wstydem, ale odkryłam, że się tutaj jeszcze nie przedstawiłam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Zatem jestem Kaśka. Mam 25 lat. Cały czas pracuję i edukuję się, a dokładniej pracowalam, dopóki mój gin nie kazał mi iść na zwolnienie i zmienić tryb życia, bo życie w ciągłym biegu nie wpływa dobrze na Maleństwo:zawstydzona/y:. W październiku mam zamiar zakończyć śliczną obroną moją podyplomowkę a dwa tygodnie później zostanę żoną mojego przecudownego mężczyzny:-) To nasza pierwsza ciąża- cudowne doświadczenie..pełne radości, wzruszeń, ale nie pozbawione też obaw i leków. Jednak będąc tutaj jakoś mi raźniej na sercu, bo nie tylko ja jestem pełna wątpliwości. Już widzę, że to nasze forum daje nam wszystkim siłę na przetrwanie tych trudniejszych momentów, no bo któż zrozumie lepiej jak nie druga ciężaroweczka;-);-);-)
 
reklama
Witam,
mam na imię Agnieszka, mam 28 lat i jest to moja pierwsza ciąża. Moje rodzinne strony to góry, pochodzę z Gorlic. Obecnie mieszkam we Wrocławiu. Doktorek wyznaczył termin na 2 lutego.
 
aga221122 - ja co prawda jestem ze Śląska, ale Gorlice nie są mi obce :-) Gorlice, Grybów i okolice. Teraz rzadko odwiedzam tamte strony, ale zawsze chętnie do nich wracam nie tylko we wspomnieniach. :-D cudowne miejsce we wszechświecie...
 
ojoj, przejrzałam wątek i stwierdziłam, że mnie też jeszcze tu nie było ;-)

Mam na imię Kaśka i w tym roku skończyłam 30tkę. Mieszkam i pracuję w Łodzi - tu się urodziłam i zapewne tu pozostanę. Pracuję w szkole - gimnazjum i mam tą niewątpliwą "przyjemność" uczyć młodzież w ich najtrudniejszym chyba wieku.
To będzie mój drugi dzidziuś, starannie zaplanowany, chociaż nie sądziłam, że tak szybko się uda ;-). Cztery lata temu poślubiłam moją miłość z dzieciństwa i jestem bardzo szczęśliwa. Nigdy nic nas nie łączyło oprócz sympatii i przyjaźni, nie byliśmy parą wcześniej, każde z nas miało jakieś swoje związki. Wyrwaliśmy się z tego zasiedzenia w lipcu, a we wrześniu byliśmy już małżeństwem.
Jestem raczej domatorką i dobija mnie, kiedy nie mam siły lub czasu na utrzymywanie mojego domu w porządku. Niestety z rozbrykanym 3latkiem nie zawsze a raczej rzadko jest to realne.
Pozdrawiam serdecznie wszystkie lutowe mamusie :-)
 
Witam , mam na imię Dagmara , jestem z Opola i mam 33 lata. Pracuję jako projektant wnętrz. Mam synka 10 letniego Dominka i to moja druga ciąża-planowana od 2 lat ale ciągle coś" zmuszało" nas czekać ....a z w końcu w maju na wczasach w Tunezji stwierdzilismy teraz -i od razu wyszło ku naszemu zaskoczeniu........:)
pozdrawiam wszystkie lutówki
 
Witam Lutówki.
Nazywam się Monika, ale odwracam się częściej na Thien (wymawia się Tien), mam 30 lat, mieszkam w Warszawie. To moja pierwsza ciąża. Termin porodu mam na 2 lutego. Intersuje się Rpg i masą innych rzeczy. Mąż na szczęście też. :)
Tylko, który ksiądz ochrzci dziecko Aragorn albo Galadriela. Żartuję. :)
W sumię imię dla dziewczynki jakoś samo wyszło (Julia), gorzej dla chłopca... Nie mamy pomysłu.
 
Witam lutowki nazywamsie Justyna, mam 20 lat od roku mieszkam sobie w Sianowie takie miasteczko kolo koszalina mieszkam z narzeczonym jestem w 17 tc to moja druga ciaza pierwsza zakonczyla sie w listopadzie 2007 niepomyslnie bo martwym dzidziusiem w 11 tc ale nie chce juz otym [pamietac teraz zyjemy sobie sopkojnie i niecierpliwie czekay na przyjscie na swqita naszego upragnionego maluszka pracuje (jeszcze) w urzedzie stanu cywilnego ale 9 wrzesnia koncze staz i bede sobie w domku siedziec ogolnie jsetem pozytywnie nastawiona do zycia i ludzi pozdr
 
Cześć kochane Mamusie!!!!!!!!
Bardzo się cieszę ze dolączylam do Was i mogę razem z Wami cieszyć się z waszych i oczywiscie tez mojego maleństwa!!!!
Mam 24 lata, mieszkam we Wroclawiu, studiuję i pracuje w wydawnictwie medycznym.
Nasza dzidzia nie była planowana, ale za to bardzo bardzo chciana!!!!!!!! Kochamy tę kruszynkę i nie możemy się juz doczekać kiedy bedzie z nami.
 
reklama
Witam dziewczyny,
bardzo ciesze sie ze wkoncu udalo mi sie do was dolaczyc, mam na imi Ela we wrzesniu koncze 29 lat to moja pierwsza dzidzia czekalam z z mezem 4 lata i wkoncu sie udalo, pracuje w salonie tel. kom. w Elblagu i tu mieszkamz, dodatkowo studiuj na administracji europejskiej, a tak pozatym przygotowuje sie na narodziny skarba. jeszcze nie wiemz czy bedzie chlopiec czy dziewczynka najwazniejsze aby bylo zdrowe. termin mam na 17 lutego to juz 18 tzdien. Witam raz jeszcze wszystkie mamusie lutowe i nie tylko.
 
Do góry