reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kim są lutowe mamusie- poznajemy się

Witam wszystkie lutówki :)

Cieszę się, że mogę do Was dołączyć-to naprawdę świetny pomysł.
Na imię mam Marlena, mam 24 latka , mieszkam w Zielonej Górze, jestem studentką pedagogiki, a konkretnie specjalności Opieka i Profilaktyka Niedostosowania Społecznego (jestem na 5 roku, czyli już kończę, w lutym Dzidzia przyjdzie na świat a w czerwcu mamusia będzie bronić pracę mgr-mam nadzieję, że sobie poradzę).
Razem z narzeczonym już nie możemy doczekać się, kiedy Maleństwo będzie z nami, bardzo na nie czekamy (najprawdopodobniej 16 luty :) )
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie. Trzymajcie się cieplutko!!!


preview.php
 
Ostatnia edycja:
reklama
aga221122 - ja co prawda jestem ze Śląska, ale Gorlice nie są mi obce :-) Gorlice, Grybów i okolice. Teraz rzadko odwiedzam tamte strony, ale zawsze chętnie do nich wracam nie tylko we wspomnieniach. :-D cudowne miejsce we wszechświecie...



ej to też są moje strony, a dokładniej Florynka - 7 km od Grybowa, niedaleko Konclowej i Binczarowej :D
 
Nie no ja tam nie mieszkam, jestem rodowita Wrocławianka i tutaj też teraz mieszkam, ale na Florynce siedziałam zawsze po 4 miesiące w roku od urodzenia do 15 roku życia także taki mój drugi dom, mam do tego miejsca ogromny sentyment...wciąż śni mi się po nocach mimo, że daaawno mnie tam nie było:)
 
Ja przeżyłam w tamtych okolicach 19 lat a od 9 okupuje Wrocław i chyba tak już na dłużej. Tęsknię za tamtymi krajobrazami, ale wyjeżdżając do Wrocławia wiedziałam, że nie mam po co tam wracać:-(. Na pewno można dojść w tej małej dziurze do tego samego co w rozwijającym się mieście, ale jest to trudniejsze. Ludzie mnie tam strasznie drażnią, bo tylko narzekają, że niskie zarobki, że to i tamto. Pytam, a co robicie, żeby lepiej zarabiać? Oczywiście NIC. Czekają jak manna z nieba poleci :szok::szok::szok:.
Ardzesh dobra propozycja, ale nie wiem czy to takie łatwe będzie się spotkać na kawie tyle kilometrów od domu, ale spróbować można:-):-):-)
 
Witam wszystkie Lutówki:) To mój pierwszy raz, jeśli chodzi o forum i ciążę:) W sumie to już raz byłam w ciąży, ale niestety okazała się martwa. Teraz to juz 21 tydzień więc mam nadzieję, że będzie wszystko ok. Mam na imię Kasia i jestem z Nysy. Pracuję w Opolu w PKP Przewozy Regionalne w dziale d/s sprzedaży. W lutym 2007 brałam ślub, wiec jak widać ten miesiąc jest jak narazie dla mnie szczęśliwy:)
 
Cześć witam wszystkie lutówki:) Ja jestem w 19 tygodniu ciąży, to będzie moje pierwsze dziecko:) Podobno dziewczynka:) Mieszkam od dwóch lat w Inowrocławiu, wcześniej mieszkałam Bydgoszczy, stamtąd pochodzę. W zeszłym roku we wrześniu wyszłam za mąż. Pracuję w szkole, na zwolnienie się nie wybieram chociaż czasem przychodzą takie myśli po ciężkim dniu. Fajnie Was poznać, można naprawdę dowiedzieć się tu wielu ciekawych rzeczy:tak:Pozdrawiam
 
Pominełam ten wątek niewiedzieć czemu, ale już nadrabiam.
Mam na imię Justyna, pochodzę z okolic Radomia. Mój staż to 2 dzieci , trzecie w drodze. Pracowałam ze środków unijnych na pracach interwencyjnych w szkole podstawowej jako bibliotekarka.Obecnie bezrobotna, ,,kura domowa,,.
 
reklama
Cześć, mam na imię Aśka. Mieszkam w Łodzi, ma 28 lat. To moja pierwsza ciąża.. na razie nie wiem na kogo czekamy.. na ostatniej wizycie było widać coś między nogami-ale była wersja: "coś odstaje ale jajek brak";-);-)
 
Do góry