reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"KINDERBAL"-naszych paździoszków

Maniula ja tez w sumie nie mam miejsca :-)
chcielismy kupic takie
ŁÓŻKO AUTO SAMOCHÓD MONZA KOMPLET GRATIS!! (1197682357) - Aukcje internetowe Allegro
Dzisiaj szuralam meblami, przestawialam i du.pa blada nijak sie nie zmiesci, wiec zostaje nam tylko taka opcja
Łóżko drewniane DISNEY CARS zygzak maxi-toys (1206344949) - Aukcje internetowe Allegro
Do 6 lat wystarczy;-) a jest nieiele wieksze niz lozeczko turystyczne wiec juz nie ma problemu:tak: No i tansze a co za tym idzie mozna jeszcze w cos zainwestowac dla dziecka:-D
 
reklama
Magda ja w sypialni mam tylko miejsce na łóżeczko turystyczne a w dzień je zwijam aby dzieciarnia miała miejsce do zabawy:baffled::baffled::baffled: TAKIE MAM SALONY!!!! ja myślałam o czymś bardziej przyszłościowym coś ala sofa/amerykanka rozkładana na ziemi. Ale też d... bo po rozłożeniu bym musiała przez nią przeskakiwać aby dojść do swojego łóżka!!!!!
Muszę się mocniej zagłębić w tej dziedzinie i może coś znajdę :)))

Ale bardzo mi się podoba te drugie łóżeczko co wkleiłaś ale znając mojego M było by pytanie; po co coś co jest takie samo co mamy tylko wygląd ma inny:))))
 
U nas tez bez szaleństw. Będzie torcik i owszem. Michulo dostanie taki kolorowy domek - namiot i wilkinowy fotelik (po mnie jeszcze).
Chce mu wreszcie wyszykowac pokoik i mam nadzieję, że zdąże do urodzinek. Odmaluje szafki na zabawki, odmaluję sciany i je jakoś ozdobię. Chce zeby miał swoją oazę a i nasz pokój będzie znowu nasz.

Co do gości to wychodzimy z założenia, że kto przyjedzie to ugościmy ale jakos specjalnie nie urządzamy przyjęcia bo z kasą krucho. Znając rodzinkę - nie zawiodą.
 
Do góry