reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"KINDERBAL"-naszych paździoszków

No to faktycznie może zadna rewelacja no ale nie było źle. Napbardziej mnie to wino rozwaliło - rozumiem, że Iza sobie wypije to winko na 18stke;-)
 
reklama
Nic takiego z tymi prezentami:-)

Już kiedyś pisałam, że J. ma 4 rodzeństwa, a jeszcze nic nie dostaliśmy (oprócz pieniązków na chrzciny).

To teraz jedni nie przyjechali i nawet nie powiedzieli, że nie będą, tylko musiałam wydzwaniać (a tam jest chrzestny Izuni).
Siostra przyszła z winem :)confused:)
Jeden brat kupił jeździk (a mamy już jeden) na szczęście dał paragon i wymienimy na coś (to taki jeździk z tesco za 49,99zł i w tesco nie było na co wymienić, ale nam pieniążki wrócili i kupimy coś w zabawkowym)
Drugi brat się spisał i kupił fajne klocki drewniane z wiaderkiem-sorterem, więc super :-)

Od dziadków (moich rodziców) dostała to: KIDDIELAND --- ODKRYWCZY DOMEK ---- GRATISY !!!!! (796843128) - Aukcje internetowe Allegro
i nie mogę jej oderwać :-)

a od drugich to: http://www.pineska.pl/images/20097/da28df7f4bf17cdeb813faf88d8b7371.jpg
:cool2:

Więc nie tak źle, ale spodziewałam się większej fantazji ;-)
No i całą imprezę latałam z tym brzuchem obsługując gości i żadna się baba nie poderwała do pomocy :wściekła/y:
Ale koniec końców było sympatycznie.
No to tyle! :cool2:

hmmm najlepsze z tego wszystkiego jest to winko:-D:-D:-D:-D
 
MALENIA domek rewelacja
Ale swoja droga to bardzo dziwna ta twoja rodzina :-(
Z winkiem to z leksza przesada :-(

KATE powodzenia dzisiaj na urodzinkach Mariczki :-)
 
Ty Melania (;-)) Sprawdz no dobrze moze to winko na teraz dla izuni bo jest 0% alk.:tak:

No niestety nie.
To moja ulubiona bułgarska Thserga :-(
Chyba, zeby mnie wk.... :-)

Malena no to się goście niezbyt popisali:no:, ale ten domek bardzo mi się podoba:tak:

Domek wybrałam rodzicom na allegro, a oni tylko zapłacili.
I oni zadowoleni i Iza ;-)

Ale swoja droga to bardzo dziwna ta twoja rodzina :-(
:-)

Na szczęscie na codzień są ok.
Tylko się "zachować" nie potrafią. Hihi :happy2:
 
reklama
Malena te winko mnie rozwaliło. Nie moge wprost uwierzyć. Gdzie ludzkie pojęcie?
U mnie jest odwrotnie. Zazwyczaj sie pytają co potrzeba małemu. Teraz już mi kazali napisać list do Mikołaja bo potem to tłok jest w sklepach itp.
 
Do góry