reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"KINDERBAL"-naszych paździoszków

reklama
Ja chcialam zrobić dla gości fotoksiazkę i planuja zgrac chronologicznie filmiki z Hanią...a dla samej Solenizatki albo nowe łózzko, albo piesek interaktywny...
 
U niektórych to już tylko 3 tygodnie ... u innych 1,5 miesiąca.
U nas torcik - może sama zrobię taki z figurkami z lukru plastycznego.
Myślałam też o takich fajerwerkach na torcik + goście + prezenty to standard.

Jeśli się uda to Sebcio dostanie nowe łóżko + ciuszki jakieś + zabawki.

Także spokojnie przygotowujemy się do imprezy.
 
nasz łóżko już dostał co prawda urodzinowe ale wczesniej bo wracam do pracy i niechciałm tego łączyć, choć mlody przestawił sie bezproblemowo. u nas też goście tort i ciasto( wiecej nie gotuje) i tyle
 
U nas bedzie skladowy prezent, bo tak jak patka kupujemy lozko mlodemu, zabawek ma juz tyle ze pmiescic nie mozna, a taki praktyczny prezent w ksztalcie auta i jemu sie spodoba:tak:
Atrakcji dla dieci jako tako nie bedzie, bo bedzie tylko stas i zosia, z mojej strony jak zwykle (mam nadzieje ze beda) beda tylko moi rodzice, siostra i brat nie moga niestety przyjechac.
Czyli tort,jaies ciacho, cos na cieplo i finito;-)
 
reklama
Kurde ja też bym z miłą chęcią kupiła małemu łóżko tylko nie mam gdzie go wstawić buuuuuuuuuu
Normalnie muszę rozmienić kasę i kupić najpierw dom:)))
 
Do góry