reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kino na maksa !!

kamcia*

piękna bestyja :)
Dołączył(a)
19 Sierpień 2006
Postów
3 589
Miasto
Galway
Witam
Zakładam nowy temat ponieważ zapewne każda z nas w wolnych chwilach ma ochote na relaks i odpoczynek przy dobrym filmie:) Więc żeby ułatwić sobie ich dobór możemy sie tutaj dzielić nowościami kinowymi, oraz filmami/serialami godnymi uwagi:)
Podejrzewam że każda mamuśka ma jakis ulubiony film , więc śmiało można wpisać jego tytuł bądż recenzje i pozwolić sie nam o tym przekonać:)
 
reklama
Ja wczoraj oglądałam Charlie St Claud i śmiało moge go polecić film jakby z innej bajki.
Dorzuce jeszcze kilka tytułów : Droga do szczęścia, Wyspa tajemnic, Taken, Ugly truth - tak na rozgrzewke:)
 
Ostatnia edycja:
kamcia droga do szczęścia z willem smithem? genialny film!:tak:
ja gustuje w filmach chorych i trudnych :zawstydzona/y: pisze o nich zreszta na moim blogu:tak:
z takich lekkich , ale genialnych polecam klasyk co gryzie gilberta grape:tak:
 
a droga do szczęścia nie jest z leonardo di caprio?? w pogodni za szczęściem jest z willem smithem :-)

ja polecam siedem dusz (też z Willem), słodki listopad ...
 
a droga do szczęścia nie jest z leonardo di caprio?? w pogodni za szczęściem jest z willem smithem :-)

ja polecam siedem dusz (też z Willem), słodki listopad ...

Bardzo dobre filmy:-)

My to raczej serialowi jesteśmy, ale to z braku czasu. Jak Ania chodziła wcześniej spać to sporo oglądaliśmy, np. Gran Torino jest fajny
Dexter, Bones, Castle
 
Sandrulińska to właśnie wyspa tajemnic powinna ci sie spodobac z L Dicaprio. A droge do szczęścia oglądałam fajny.
Jesli chodzi o seriale to lubiłam prsion break, greys anatomy, i desperate housewifes:)
 
reklama
Gran Torino widziałam od połowy bo za późno przełączyłam na hbo,ale jest super.Jak nigdy nie lubiłam Clinta, tak tutaj zagrał świetną rolę...i chyba pierwszy raz zgniłą w filmie :sorry2:
 
Do góry