reklama

Kino na maksa !!

Temat na forum 'Mamy z Irlandii' rozpoczęty przez kamcia*, 18 Styczeń 2011.

1. kamcia*

kamcia* piękna bestyja :)

Witam
    Zakładam nowy temat ponieważ zapewne każda z nas w wolnych chwilach ma ochote na relaks i odpoczynek przy dobrym filmie:) Więc żeby ułatwić sobie ich dobór możemy sie tutaj dzielić nowościami kinowymi, oraz filmami/serialami godnymi uwagi:)
    Podejrzewam że każda mamuśka ma jakis ulubiony film , więc śmiało można wpisać jego tytuł bądż recenzje i pozwolić sie nam o tym przekonać:)

2. anineczka

anineczka królowa mrówek :P

3. reklama
  4. kamcia*

Ja wczoraj oglądałam Charlie St Claud i śmiało moge go polecić film jakby z innej bajki.
    Dorzuce jeszcze kilka tytułów : Droga do szczęścia, Wyspa tajemnic, Taken, Ugly truth - tak na rozgrzewke:)

Ostatnia edycja: 19 Styczeń 2011
  5. sandrulińska

sandrulińska Gość

kamcia droga do szczęścia z willem smithem? genialny film!:tak:
    ja gustuje w filmach chorych i trudnych :zawstydzona/y: pisze o nich zreszta na moim blogu:tak:
    z takich lekkich , ale genialnych polecam klasyk co gryzie gilberta grape:tak:

6. rikapa

rikapa Gość

a droga do szczęścia nie jest z leonardo di caprio?? w pogodni za szczęściem jest z willem smithem :-)

ja polecam siedem dusz (też z Willem), słodki listopad ...

7. sandrulińska

sandrulińska Gość

rikapa masz racje:tak:

8. asienka_r

asienka_r mama Ani i Gabrysi

Bardzo dobre filmy:-)

My to raczej serialowi jesteśmy, ale to z braku czasu. Jak Ania chodziła wcześniej spać to sporo oglądaliśmy, np. Gran Torino jest fajny
    Dexter, Bones, Castle

9. kamcia*

Sandrulińska to właśnie wyspa tajemnic powinna ci sie spodobac z L Dicaprio. A droge do szczęścia oglądałam fajny.
    Jesli chodzi o seriale to lubiłam prsion break, greys anatomy, i desperate housewifes:)

10. reklama
  11. asienka_r

asienka_r mama Ani i Gabrysi

Wyspa Tajemnic jest fajna, ale już np. Incepcja mi się w ogóle nie podobała, nic nie zrozumiałam z tego filmu

12. anineczka

anineczka królowa mrówek :P

Gran Torino widziałam od połowy bo za późno przełączyłam na hbo,ale jest super.Jak nigdy nie lubiłam Clinta, tak tutaj zagrał świetną rolę...i chyba pierwszy raz zgniłą w filmie :sorry2:

Poleć forum