reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kino na maksa !!

Kurcze tichonku kobieta w czerni powiadasz ze dobry i straszny musze go obejrzyc,tylko chyba jak r juz powroci bo sama sie boje:(
 
reklama
Niom,właśnie skończyłam oglądac:tak:
Film o kobiecie w czerni,która zawsze jak się pojawi,zwiastuje śmierc dziecka...Więcej nie opowiadam
;-)
Fajny,straszydło takie...Fajnie pooglądac w ciemnym pokoju:-DMyślałam,że będzie straszniejszy,ale i tak mi się podobał:tak:A jak Tobie,Biola się strachało na "11-11-11" to tu będziesz też zesrana;-):-D
Ale ja to potrzebuję czegoś mocniejszego!Jakoś mało strachliwa jestem:-D
 
Helloł
Ja dziś po długim czasie obejrzałam sobie film , i polecam "I że nigdy Cię nie opuszczę" romantyczny i trochę popłakałam:))))
Macie jakieś nowości??
 
Tichonek!! To niezła jesteś
Ja nie oglądam takich straszydel...

Faceci w czerni 3 fajne
I ostatnio na Polsacie oglądałam Mr Brooks- fajny :-)
Natomiast Prometeusz- kicha
 
reklama
Do góry