reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KIR AA gdzie accofil we Wroclawiu

MagiM

Aktywna w BB
Dołączył(a)
30 Lipiec 2022
Postów
76
Cześć dziewczyny,
Dostałam wyniki KIR (AA), HLCA C1C2. Jest jasne ,że będę potrzebować Accofilu.
Mieszkam w Czechach i tu tego nie dają, tzn. nie w formie wlewu domacicznego. Widziałam, że przewijają się nazwiska konkretnych lekarzy, ale jeszcze się przez ogrom postów (też na ovufriend) nie przedarłam.
Możecie mi poradzić, gdzie we Wrocławiu (tu mam najbliżej, ale Katowice też ok) można zrobić wlew?

Inna prośba - czy mogłybyście się podzielić, jak miałyście accofil podawany/dawkowany? Być może uda mi się przekonać mego czeskiego lekarza, by mi go podał.... Choć wątpię w jego chęci, gdy nikomu nie podają. Ale spróbować, spróbuję.

Czy którejś z Was accofil naprawdę pomógł utrzymać ciążę?
Ja miałam jeden transfer zdrowego zarodka (PGTA), nie przyjął się.
Pozdrawiam i miłego dnia życzę :).
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny,
Dostałam wyniki KIR (AA), HLCA C1C2. Jest jasne ,że będę potrzebować Accofilu.
Mieszkam w Czechach i tu tego nie dają, tzn. nie w formie wlewu domacicznego. Widziałam, że przewijają się nazwiska konkretnych lekarzy, ale jeszcze się przez ogrom postów (też na ovufriend) nie przedarłam.
Możecie mi poradzić, gdzie we Wrocławiu (tu mam najbliżej, ale Katowice też ok) można zrobić wlew?

Inna prośba - czy mogłybyście się podzielić, jak miałyście accofil podawany/dawkowany? Być może uda mi się przekonać mego czeskiego lekarza, by mi go podał.... Choć wątpię w jego chęci, gdy nikomu nie podają. Ale spróbować, spróbuję.

Czy którejś z Was accofil naprawdę pomógł utrzymać ciążę?
Ja miałam jeden transfer zdrowego zarodka (PGTA), nie przyjął się.
Pozdrawiam i miłego dnia życzę :).
Mi accofil plus szczepienia pomogły . Obecnie 40 TC i małemu tak dobrze że w poniedziałek mam się wstawić w szpitalu gdyż za dobrze mu w brzuchu .
Ja miałam wlewy u dr. Żorawskiego. Polecam z całego ❤️
 
Cześć dziewczyny,
Dostałam wyniki KIR (AA), HLCA C1C2. Jest jasne ,że będę potrzebować Accofilu.
Mieszkam w Czechach i tu tego nie dają, tzn. nie w formie wlewu domacicznego. Widziałam, że przewijają się nazwiska konkretnych lekarzy, ale jeszcze się przez ogrom postów (też na ovufriend) nie przedarłam.
Możecie mi poradzić, gdzie we Wrocławiu (tu mam najbliżej, ale Katowice też ok) można zrobić wlew?

Inna prośba - czy mogłybyście się podzielić, jak miałyście accofil podawany/dawkowany? Być może uda mi się przekonać mego czeskiego lekarza, by mi go podał.... Choć wątpię w jego chęci, gdy nikomu nie podają. Ale spróbować, spróbuję.

Czy którejś z Was accofil naprawdę pomógł utrzymać ciążę?
Ja miałam jeden transfer zdrowego zarodka (PGTA), nie przyjął się.
Pozdrawiam i miłego dnia życzę :).
Wlew domaciczna nie jest konieczny, najważniejsze są zastrzyki i odpowiednia dawka.
Miałam 2 transfery z wlewem i zastrzykami które się nie udały, trzeci transfer z zastrzykami ale bez wlewu udany 🙂
 
Wlew domaciczna nie jest konieczny, najważniejsze są zastrzyki i odpowiednia dawka.
Miałam 2 transfery z wlewem i zastrzykami które się nie udały, trzeci transfer z zastrzykami ale bez wlewu udany 🙂
Dziękuję Ci za tą super informację. A mogłabyś powiedzie, kiedy bralas pierwszy zastrzyk, i kolejne, i w jakich dawkac? Może moj lekarz da mi receptę, zapytam 🙂
 
reklama
Dziękuję Ci za tą super informację. A mogłabyś powiedzie, kiedy bralas pierwszy zastrzyk, i kolejne, i w jakich dawkac? Może moj lekarz da mi receptę, zapytam 🙂
Zaczynałam od dawki 1/3 ampułki co 3 dni. Przy ostatnim transferze miałam dawkę 1/4 ampułki codziennie do końca 12 tygodnia ciąży
 
Do góry