reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KIT/HIT - czyli co sie może przydać a co nie

One są paskudne strasznie,a le myślę, że większość rodzących będzie w tym latać po szpitalu.

Ja mam z zielonymi lamówkami i paskudną żyrafą. No ale darowanemu koniowi...

Muszę zakupić jeszcze szlafrok. Macie jakieś na allegro? Najlepiej bawełniane.
 
reklama
NOWY MODEL!!!!!KOSZULA DO KARMIENIA ROZ.S/M (1953448567) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
Ja kupiłam koszulę podobną do tej, tylko ma krótszy rękawek takie skrzydełko. Ma też inny rysunek i wygląda lepiej niż na zdjęciu. Ale firma inna. Kolor z czerwonym. Kupiłam w sklepie i dałam 38 zł, więc tu warto. Co do rozmiarów to kupujcie takie jak normalnie nosicie, bo te dla karmiących tak są szyte żeby pasowały i na ciężarne, są bez wcięcia w pasie. Ja mam S i wydaje mi się duża ,choć nie mierzyłam.
 
ja też chcę zamówić te koszule...koszmarki, ale za tą cenę to nie ma co wybrzydzać...po pierwsze po pobycie w szpitalu chcę je wywalić (szlafrok też), a po drugie wali mnie to...
 
anastazja ale zes napisala :-pdokladnie tak samo mysle ale glupio bylo mi napisac :zawstydzona/y:ostatnio swoja zalozylam w szpitalu i dziewczyna sie zachwycala skad ja mam taka fajna koszule:happy: jak na pare dni w szpitalu jest ok :-)
 
ajj... tam to jest mało ważne :-) oby na golasa nie śmigać i będzie git i tak wszystkie będziemy miały podobne piżamki, a i tak cała uwaga zajdzie na dzieciaczki.
 
Haha ja na te piżamki nie mogłam patrzeć ale pochodziłam troszkę po marywilskiej i się zorientowałam że nic innego nie kupie więc chcąc nie chcąc kupiłam tego koszmarusa z żyrafkami za 15zł. Nie wiem co za problem byłby produkować je w jednym stonowanym kolorku bez żadnych misiów, żyrafek itp.
 
Ja też się zastanawiałam nad zakupem tych koszulek, ale w końcu kupiłam takie dłuższe na ramiączka z fajnym,dużym dekoltem:). Brat się śmiał, że jedna to taka babcina, ale na kilka dni nie będę szaleć z seksowną koszuliną. Będę wtedy skupiona na czymś, a nawet kimś zupełnie innym, o wiele ważniejszym, niż koszulka do szpitala:-).Łatwo w nich cycuszka wyciągnąć do karmienia:-D.A do porodu dostanę szpitalną i tak będzie chyba najlepiej:). Po porodzie się przebiorę w moją babciną koszulinę:-).
Zresztą jak pisze Kasia- my zejdziemy na drugi plan,maleństwo będzie najważniejsze.
 
Dziewczyny nie ma co się łudzić , że będziemy w szpitalu sexy wyglądać. Jak oglądałam te koszule na allegro to mój synek powiedział: mamo co oglądasz dla babci?:-D.
Karolcia jak wybierałam koszulę w sklepie, to były różne i ta była najładniejsza.
 
W sumie to może producent wie, że to co wykonuje jest takie se i służyć będzie tylko w szpitalu, po czym się tego pozbędziemy w związku z czym nie przykłada się zbytnio do swojego wyrobu, bo po cóż?
Kupić i tak to kupimy, bo czego innego prawie nie ma :)
 
reklama
ja mam też tą koszmarną koszulkę ale u mnie tylko przed porodem ma się swoje,mam 2 na zmianę i są łądniejsze a po porodzie będę chodziła w szpitalnej po co mam swoją zabrudzić- mąż nie nadąży z praniem ;-)
 
Do góry