reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłaczki na czarnych ubraniach po praniu

Mono88

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Czerwiec 2021
Postów
965
Czy macie jakieś sprawdzone sposoby na klaczki na czarnych ubraniach? Nie mówię o sierści zwierząt, tylko tych malutkich, białych klaczkach, które oblepiają czarne rzeczy najczęściej w praniu. Mam z tym duży problem po praniu, strasznie mnie to irytuje, że muszę wszystko czyścić rolką po wysuszeniu. Słyszałam, że suszarka bębnowa sobie z tym radzi, ale specjalnie nie będę jej kupować... Znalazłam też kule do prania, ale wydaje mi się, że tych kłaczków raczej nie będą zbierać. Macie jakieś inne metody jak sobie z tym radzić?
Dodam, że z czarnymi rzeczami nie piorę nic innego koloru ani takiego, co mogłoby kłaczyć, a problem ciągle jest 😕
 
reklama
Czy macie jakieś sprawdzone sposoby na klaczki na czarnych ubraniach? Nie mówię o sierści zwierząt, tylko tych malutkich, białych klaczkach, które oblepiają czarne rzeczy najczęściej w praniu. Mam z tym duży problem po praniu, strasznie mnie to irytuje, że muszę wszystko czyścić rolką po wysuszeniu. Słyszałam, że suszarka bębnowa sobie z tym radzi, ale specjalnie nie będę jej kupować... Znalazłam też kule do prania, ale wydaje mi się, że tych kłaczków raczej nie będą zbierać. Macie jakieś inne metody jak sobie z tym radzić?
Dodam, że z czarnymi rzeczami nie piorę nic innego koloru ani takiego, co mogłoby kłaczyć, a problem ciągle jest [emoji53]
Ja mam pralkosuszarke, więc problem mam nasilony. Po każdym praniu przecieram drzwi i fartuch (pralka ładowana od przodu). Gdy chce uprać białe rzeczy po czarnych (lub na odwrót), to wcześniej płuczę bęben kilkuminutowym programem i to pomaga.
 
Ja mam pralkosuszarke, więc problem mam nasilony. Po każdym praniu przecieram drzwi i fartuch (pralka ładowana od przodu). Gdy chce uprać białe rzeczy po czarnych (lub na odwrót), to wcześniej płuczę bęben kilkuminutowym programem i to pomaga.
Ja też mam pralko suszarkę do 10kg 🤣i też zawsze pełno jest tych klakow ale też wycieram z bębna i drzwiczek
 
Ja też mam pralko suszarkę do 10kg [emoji1787]i też zawsze pełno jest tych klakow ale też wycieram z bębna i drzwiczek
Polecasz model? Faktycznie wypierzesz dużo i wysuszysz? Ja nie trafiłam z ostatnim zakupem, niby 8kg prania i 6 kg suszenia, ale często są problemy z odwirowaniem.
 
Polecasz model? Faktycznie wypierzesz dużo i wysuszysz? Ja nie trafiłam z ostatnim zakupem, niby 8kg prania i 6 kg suszenia, ale często są problemy z odwirowaniem.
U mnie też problem z wirowaniem jak za dużo ciuchów jest ale trzeba 1raz dodatkowo wirować zależy jakie pranie...wysusze ale jak za dużo jest w pralce to też mokre jest jeszcze gdzieniegdzie
 
Do góry