reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kładzenie na brzuszku

a moj synek od poczatku NIENAWIDZIL lezec na brzuchu i zawsze slyszalam od pediatrow ze jak na swoj wiek to za slabo podnosi glowe, albo ze sie nie podpiera na rekach... bylam nawet u neurologa i okazalo sie ze pod tym wzgledem jest z nim wszytsko ok, i usiadl jak mial 6,5 misiaca.
 
reklama
Moje córeczki też nienawidzą leżeć na brzuszkach. Od samego początku krzyk był niesamowity, gdy je kladłam, aż zaczęłam się martwić, bo przecież muszą ćwiczyc podnoszenie głowy. Trochę lepiej jest, jak je kładę sobie na brzuchu, wtedy chętniej leżą i podnoszą główki, ale tak na materacu, to jest zawsze ogień :szok:
 
Bianka tez nigdy nie lubiala tej pozycji, nie powiem bo martwilam sie tym troche wiedzac ile plusow ona przynosi, ale mala i tak zaczela szybko trzymac sztywno glowke i siadac zanim sknczyla 6mies
 
Moja ninia zaczela utrzymywac glowke juz w czwartym miesiacu :tak:
...na brzuszku lubi sobie polezec (ma 5 miesiecy i bez narzekania wytrzymuje 10 min.) - chcialaby juz nawet troche popelzac... podpierajac sie na glowie,hihi
Niestety, jeszcze jej to niezbyt wychodzi ... :-D

Herbatki zadnej nigdy nie dawalam,bo karmilam piersia: teraz jak jest na butelce i puree ,to popije pare lyczkow koperkowej...ale zadna hipa -taka normalna z apteki :sorry:
 
Ostatnia edycja:
Ja mojego Michasia kładłam na brzuszku jeszcze w szpitalu chyba w 3 dobie życia i od tamtej pory nie chciał już leżeć na pleckach a szczególnie spać. Co do herbatek to my pijemy rumianek i herbatkę na trawienie od 1 miesiąca z hipp. Karmie piersią ale mały miał problemy z odbijaniem a po rumianku wszystko przeszło, a potem jeszcze dowiedziałam się ze ze względu na to że rodziłam cesarką Michaś powinien dostawać codziennie choć troszke herbatki lub wody.
 
dowiedziałam się ze ze względu na to że rodziłam cesarką Michaś powinien dostawać codziennie choć troszke herbatki lub wody.
hehe ,dobre... (znowu jakas nowosc na temat cesarki )
Kasie - sorry -ale mozesz mi powiedziec , co ma jedno do drugiego !??? :oo:

(ja tez mialam cesarke i caly czas karmilam piersia moja coreczke
... zreszta ,ona nawet nie miala takiej potrzeby i nie chciala pic niczego oprocz mojego mleka...
Teraz jak jest na butli ,to co innego: chetnie popije herbatki koperkowej - zwlaszcza po obiadku :cool2:)
 
JA kladalam Julcie od 3 tygodnia zycia i nawet to lubi,ale trzeba zaczynac od nawet pol minutki ,ima juz 3 miesiace i klade kilka razy dziennie do momentu,az zacznie marudzic,a co do herbatek podaje od 1 tyg tylko koperkowa ,ale nie w duzej ilosci gora 50ml na caly dzien po kilka lyczkow zeby pomoglo na koleczki,ale za duzo lepiej nie bo moze miec skutek odwrotny;-)
 
reklama
A co do tego,ze jak sie rodzilo poprzez cesarke to trzeba dawac herbatki to sie zastanawiam tylko co to jest za polozna co takie bzdury opowiada,ja rodzilam poprzez cesarke i nie slyszalam o takich rzeczach a wrecz przeciwnie :-)niesluchajcie takich glupot i to jeszcze polozna doradzila szok
 
Do góry