reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Klasterowy ból głowy w ciąży?

tragikomedia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Lipiec 2018
Postów
156
Hej :) Lecę do Was dziewczynki kochane znów po poradę. Tym razem w sprawie bólu głowy. Jak zwykle w tej ciąży znów coś się przyplątało :( Migreny mam od dawna, i w ciąży mnie nie omijają, zwłaszcza na zmianę pogody, i akurat ten ból jest dla mnie znajomy. Ale od około tygodnia mam inny, nowy ból głowy. Zaczyna się od oka, nosa i atakuje kilka razy w ciągu dnia. Po kilkudziesięciu min mija. zawsze po lewej stronie, w tym samym miejscu. Opisem pasuje do bóli tzw klasterowych, z jedną tylko różnicą, bóle klasterowe są silne, nie do wytrzymania, a mój jest lekki, spokojnie da się go wytrzymać, ale jest niepokojący bo pojawia się dzień w dzień. Czy któraś z Was miała w ciąży takie bóle głowy? Nigdy wcześniej nie miałam takiego dziwnego bólu... Może któraś się z tym spotkała?
 
reklama
Ja mam podobny ból głowy jaki opisujesz. Boli nad oczami i w okolicach nosa i w tym miejscu co zatoki. Zazwyczaj ból pojawia się rano i tak do południa mija. Często mnie łapie ale nie codziennie. Pytałam o ten ból głowy doktora i dowiedziałam się tylko tyle, że tak w ciąży może być. Zauważyłam, że wtedy co mnie boli głowa to mam bardzo niskie ciśnienie około 90/50 może to ma jakiś wpływ. Dodam, że przed ciążą mało kiedy mnie łapał ból głowy. :)
 
Ania dokładnie, niskie ciśnienie mam zawsze, być może to rzeczywiście od tego. Tylko mnie przy niskim ciśnieniu inaczej głowa boli, ale może w ciąży też inaczej się to odczuwa i ten ból jest inny.
 
Niestety ból głowy nie mija :( zaczynam się już shizować guzami mózgu i tętniakami... Praktycznie cały czas boli mnie po tej samej stronie w tym samym miejscu. Moja gin mówi aby się tym nie martwić, a ja nie wiem co mam myśleć...
 
reklama
Ah, zapomniałam dodać, wczoraj będąc u mamy mierzyłam sobie ciśnienie. Za pierwszym razem cisnieniomierz nic nie pokazał, jakies dziwne kropki, za drugim 90/40, za trzecim razem 111/68. Nie znam się za bardzo na ciśnieniu, ale to chyba niskie? Tyle że przecież od niskiego ciśnienia powinna chyba cała głowa boleć a nie tylko w 1 miejscu?
 
reklama
Do góry