reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kleik, mąka kukurydziana? Silac nestle? Pomocy

Dołączył(a)
16 Sierpień 2018
Postów
3
Drogie mamy,
Jestem mamą 5miesięcznego Nikodema. Kolejna noc nie przespana. Niko budzi się w nocy co godzinę i szuka butli. Pierwsza myśl- głodny?? Jest na mleku modyfikowanym Bebilon pepti DHA. Daje mu soczki, jabluszko, zupki. Chcialabym mu mleko na noc zageszczac. Ale szczerze mówiąc im więcej czytam tym robię się coraz głupsza. Tysiące rad i sposobów. Kleiki kukurydziane, mąka kukurydziana, kaszki, silac nestle?? Jakie są Wasze sposoby żeby przespal chociaz trzy godz.
Dziękuję bardzo za każdą radę.
 
reklama
Ja na noc dawalam. 1 lub 2 miarki takie do mleka tylko smoki w butelkach sie zatykają i musialam inny kupic. Ale powiem Ci ze duzego efektu to nie dalo :-(
 
Ja na noc córce( 9 mcy) daje sinlac.Na początku troszke rzadsza konsystencję, z butelki a teraz łyżeczka zgodnie z zaleceniem czyli 150 ml wody i 50 gram kaszki.Pediatra tez mówił ze jesli zauwaze ze córka jest głodna to na noc mogę dac mleko nr 2. Tak tez zrobilam jak Oliwia miała ok 5 mcy.
 
Musisz uwazac na kleik kukurydziany bo takie maluchy lubi uczulic. Starszego syna wychowalam na kaszkach ryzowych ( nestle, bobovita) i wielozbozowych. Potem na noc gotowalam mu manne na mleku. Gdzies zupełnie nie wpadlam na to zeby podawac mu kleik kukurydziany. Mlodszy mial po nim kupke ze sluzem, wiec nie podaje mu. Przynajmniej mial jak zaczynalam rozszerzać diete czyli jak mial 4 mies. Spróbujemy znow, moze za miesiac z chrupkami kukurydzianymi. Najbezpieczniesza bedzie kaszka ryzowa, tylko ostroznie z gestoscia bo ryz zapycha.
 
Do góry