reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kleszcz w 20tc a borelioza

reklama
Nooo. A najgorzej jest to że dostałam boreliozę kilka dni po tym jak dowiedziałam się że jestem w ciąży. 😳
Najważniejsze, żebyście z dzieckiem/ dziećmi byli zdrowi :D chyba bliźniaki, co? No paskudna choroba, ale można ją złapać nawet od głupiego pająka. Córka znajomych mojej matki tak miała. Pół roku przechodziła boreliozę bardzo ciężko.
 
Najważniejsze, żebyście z dzieckiem/ dziećmi byli zdrowi :D chyba bliźniaki, co? No paskudna choroba, ale można ją złapać nawet od głupiego pająka. Córka znajomych mojej matki tak miała. Pół roku przechodziła boreliozę bardzo ciężko.
Na szczęście dzieci urodziły się zdrowe, mam nadzieję że w przyszłości nic im z tego powodu nie wyjdzie 🙁
 
Wiecie, ze dzisiaj zobaczyłam, ze mi coś wychodzi koło tego ugryzienia? Nie wiem czy tak może wyglądać rumień boreliozy 🙄
4B457ACB-73C9-45DC-A7FB-2FCFE52F0EE5.jpeg
 
reklama
Mój syn też miał tak kilka dni zaraz po wyjęciu. To jeszcze nie rumień. Rumień wygląda trochę jak tarcza. Poznasz z łatwością. Teraz po prostu za dużo o tym myślisz. Jak po ciąży się oczytalam o czerniaku to każde znamię było na 100% w moich oczach tym nowotworem. Już nawet planowalam jaka chemię będę brać 🤦‍♀️ wylyzuj. Jeszcze nic się nie dzieje.
 
Do góry