reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Klimatyzacja a dzieci

Dołączył(a)
1 Wrzesień 2020
Postów
4
Drodzy Rodzice,

jestem młodym tatą i razem z żoną wykańczamy mieszkanie. Ostatnie upały to był dla niej dramat, każdy dzień to męczarnia (termin jest na grudzień, więc już trochę ciężko). Lata są coraz gorętsze, a my chcielibyśmy mieć więcej dzieci. Zastanawiamy się, czy zamontować w domu klimatyzację. Czy ktoś z Was w domu ma klimę? Jak znoszą to dzieci, szczególnie maluchy? Częściej chorują?
 
reklama
Rozwiązanie
Dzięki, a możecie coś polecić? Może znacie jakąś firmę na terenie małopolski, żeby serwis był okej (żeby nie trzeba było czekać na jakiegoś typka od nich miesiąc, jak coś będzie nie tak).

I jeszcze mam pytanie, czy czyjeś dziecko jest alergikiem i jak na niego działa klima?
Nie masz się co martwić jeśli chodzi o zdrowie dzieci. My używamy klimatyzacji od pierwszego dnia życia naszej córki. Nigdy nie była przez nią chora. A uwierz mi że dziecku też jest gorąco podczas snu nie tylko doroslemu. Ja sobie nie wyobrażam żeby dziecko miało tak gorąco w pokoju.
Najważniejsza tutaj jest regularna konserwacja klimatyzatorów oraz ich czyszczenie. Dzięki temu nie będą się rozwijały w nich drobnoustroje.
 
reklama
Nie masz się co martwić jeśli chodzi o zdrowie dzieci. My używamy klimatyzacji od pierwszego dnia życia naszej córki. Nigdy nie była przez nią chora. A uwierz mi że dziecku też jest gorąco podczas snu nie tylko doroslemu. Ja sobie nie wyobrażam żeby dziecko miało tak gorąco w pokoju.
Najważniejsza tutaj jest regularna konserwacja klimatyzatorów oraz ich czyszczenie. Dzięki temu nie będą się rozwijały w nich drobnoustroje.

Ale wiesz ze odpowiadasz na wątkui sprzed 3 lat?
 
Do góry