reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Klinika Bocian Szczecin

Kurcze, nie ma nigdzie wytycznych do tego nowego in vitro? Ja zaczynam przygodę… trochę się martwię, że wywalę 20 tys a potem się w czerwcu okaże, że mogłam dostać dofinansowanie… ale czekać do czerwca bo może a może nie to trochę długo :-/
nie ma jeszcze. Gdzieś czytałam doniesienia, że pierwsze założenia warunków i tego co dofinansowanie będzie obejmować mogą być znane pod koniec marca, ale ile w tym prawdy? Ciężko też przewidzieć ile potrwa całą kwalifikacja do dofinansowania, jakie będą wtedy kolejki itd
 
reklama
U kogo jesteś? Jakiego lekarza? Ja z poznania, szukam pomału innych miejsc ale mam obawy związane z dojazdem czy do Szczecina czy Warszawy, 300km plus koszty../dziś 7dpt test sikany negatyw, bóle jak na okres. W pon beta z krwi ale ja już wiem niestety. Trzeci transfer:(, zero zarodków...wydaliśmy już niezła kwotę...walczymy o rodZenstwo...jeszcze sprobujemy..
 
nie ma jeszcze. Gdzieś czytałam doniesienia, że pierwsze założenia warunków i tego co dofinansowanie będzie obejmować mogą być znane pod koniec marca, ale ile w tym prawdy? Ciężko też przewidzieć ile potrwa całą kwalifikacja do dofinansowania, jakie będą wtedy kolejki itd
Nooo:/ I czy będzie można korzystać z tego w.miescie innym.niz zamieszkanie...I czy wcześniejsze dofinansowania z miasta nie będą mogli znaczenia..
 
Mnie najbardziej interesuje kwestia wieku bo przekroczyłam już 40 rok życia…
Yhm, mogliby przesunąć granice...Ty jesteś u dr C.? Ja w tym.roku 39 skończę, amh miałam ponad 2 w zeszłym ale jakoś blastek 3 mieliśmy tylko z 3procedur. Lekarz nie komentuje jakie szanse z racji wieku? Czy amh? Masz niskie czy ok? Jestem ciekawa czy szukają przyczyny czy lecą schematem.
 
Tak u Ciepieli.
Amh mam 1,87. Na razie nic nie wiem bliżej ponieważ o ile u mnie uda się wywołać owulację to wyniki nasienia męża wyszły fatalnie… póki co walczymy o uzyskanie lepszych parametrów :( 11.03 jedziemy na kontrolę i zobaczymy czy coś się poprawia po zmianie diety i suplementach.
 
Do góry