reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Klinika Invimed WROCŁAW- do jakiego lekarza?

KiedyPytam

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Czerwiec 2019
Postów
20 006
Cześć dziewczyny.
Do jakiego lekarza umówić się invimedu we Wrocławiu. Nie mam bladego pojęcia...
 
reklama
Ja chodzę do dr Trzeciaka bardzo pozytywny i konkretny człowiek. Słyszałam bardzo pozytywne opinie też o dr Gizlerze ale u niego trudniej o wolny termin.
 
Konkretnie bada? Czy w ciemno idzie?
Na pierwszej wizycie dostałam całą listę badań, łącznie z hsg, na które dostałam skierowanie i oczywiście druga połówka musi też wykonać badanie nasienia. To była dosyć spora lista ale konieczna żeby znaleźć jakaś nieprawidłość. To czy idzie w ciemno... to zależy jak do tego podejdziesz, od czegoś musi zacząć diagnostyke. Ja w każdym razie jestem zadowolona, bo wcześniej gin mi tylko mówiła, że jestem młoda i mam sobie dać czas, a u niego z grubej podjęliśmy konkretne kroki i wiem na czym stoję
 
Do niego pójdę w lipcu bo on zaprzestał wizyt online. A na online umówiłam się z jakimś na L...... W piątek ma dzwonić do mnie.... Mam mu wysłać dotychczasowe wyniki wszystkie.
 
Nie polecam Invimedu typowa masówka, jestem po 3 pełnych cyklach i 4 ivf. Dr Gizler pomysłów brak... pacjenci to kolejne numerki. Tylko próbować dalej i dalej a co z diagnozą? Szkoda kasy i nerwów.
 
A ja się nie zgodzę. Dzięki doktorowi Trzeciakowi leży obok mnie moje 2,5 miesięczne szczęście. Dał mi nadzieję na pierwszej wizycie a za 3 miesiące byłam w ciąży. W drugim cyklu się udało. Odpowiednie badania, potem leki zastrzyki i suplementacja i jest.
Ten lekarz to mój cudotwórca.
 
A ja się nie zgodzę. Dzięki doktorowi Trzeciakowi leży obok mnie moje 2,5 miesięczne szczęście. Dał mi nadzieję na pierwszej wizycie a za 3 miesiące byłam w ciąży. W drugim cyklu się udało. Odpowiednie badania, potem leki zastrzyki i suplementacja i jest.
Ten lekarz to mój cudotwórca.
I mój także ❤ dzięki niemu mam śliczną córeczkę, która właśnie skończyła 2 miesiące 🥰
 
reklama
Do góry