reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Klinika leczenia niepłodności Szczecin

reklama
A czy Ty badalas cytokiny?
Ja? Nie, nie badałam. I chyba wszystko jest dobrze (?) bo udało mi się donosić ciążę.
W zasadzie cytokiny, allo i te inne skomplikowane rzeczy, to to czego nie badałam, ale już nie będę.
Z immunologii badałam ANA, ASA, komórki nk.
Zaszłam w ciąże naturalnie, donosiłam. A nie wiem czy będę o kolejnej myśleć 🙂
 
Ja? Nie, nie badałam. I chyba wszystko jest dobrze (?) bo udało mi się donosić ciążę.
W zasadzie cytokiny, allo i te inne skomplikowane rzeczy, to to czego nie badałam, ale już nie będę.
Z immunologii badałam ANA, ASA, komórki nk.
Zaszłam w ciąże naturalnie, donosiłam. A nie wiem czy będę o kolejnej myśleć 🙂
A napisz proszę jeszcze tylko ile czasu brałaś zestaw leków zalecony od dr Ciepieli zanim udało się Tobie zajść w ciążę?
 
A napisz proszę jeszcze tylko ile czasu brałaś zestaw leków zalecony od dr Ciepieli zanim udało się Tobie zajść w ciążę?

Acard brałam cały czas od poronienia czyli rok bo po roku zaszłam w ciąże. Heparynę i encorton od testu pozytywnego. Z encortonen to od testu, bo akurat zrobiłam wyniki na komórki nk i zaraz się okazało, że jestem w ciąży. Zadzwoniłam do dr i przepisał od razu.
 
Acard brałam cały czas od poronienia czyli rok bo po roku zaszłam w ciąże. Heparynę i encorton od testu pozytywnego. Z encortonen to od testu, bo akurat zrobiłam wyniki na komórki nk i zaraz się okazało, że jestem w ciąży. Zadzwoniłam do dr i przepisał od razu.
Acard w dawce 75, czy 150? Cały czas bez przerw np. na okres?
 
Bocian i Przemek Ciepiela.
11 września tego roku urodziłam córeczkę.
Do niego wybrałam się z polecenia.

Bocian dr Ciepiela.

Co prawda u mnie skończyło się naturalnie, ale to jest niesamowity lekarz z klasą, wiedzą i empatia. Byłam u niego na kilku wizytach.

Popieram absolutnie, choć tylko po jednej wizycie ;-) Trafiłam do dr Ciepieli przez przypadek, bo umówiłam się do kogoś innego, ale był nieobecny.
Wizyta była świetnie przeprowadzona, na dodatek lekarz wszystko bardzo dobrze wyjaśnił i włączył mojego męża w cały proces.
 
reklama
Dr P.Ciepiela po pierwszej wizycie bardzo pozytywne wrażenie. Dociekliwy, dokładny, zabawny. Widać,że niesamowicie inteligentny facet. Jesteśmy z narzeczonym bardzo zadowoleni z pierwszej wizyty. Skrupulatnie przeanalizowal dotychczasowe wyniki. Po kolejnym cyklu będę miała robiona drożność i pobierany wycinek do badania histo (nie pamiętam szczegółów) + wprowadzimy stymulację. Jestem na nowo pełna nadziei ❤️❤️♥️♥️
 
reklama
Do góry