reklama

Klinika specjalizująca się w leczeniu bezpłodności, in vitro itp

Temat na forum 'Trójmiasto' rozpoczęty przez Agnieszka_83, 15 Grudzień 2011.

 1. Agnieszka_83

  Agnieszka_83

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Witajcie,
  jestem nowa na forum i potrzebuję porady. Oboje z mężem bardzo chcemy mieć dziecko, ale mam problemy z zajściem w ciąże. Nie orientuję się jeszcze dobrze w kwestii miejsc, gdzie leczy się takie problemy, czy możecie mi polecić jakąś klinikę specjalizującą się w leczeniu bezpłodniości w okolicach 3miasta? Wiele dobrych opinii słyszałam i czytałm o Invi Med w Gdyni? Możecie mi poradzić coś w tej kwestii? Z góry dziękuję
   
 2. dziuba127

  dziuba127 mama Martysi i Maleństwa

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Invicta. Chyba najbardziej znana. Ale ponoć dopiero po roku "niewychodzenia" należy się zgłosić do poradni.
   
 3. reklama
 4. Agnieszka_83

  Agnieszka_83

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Dzięki za podpowiedź. Przyznam, że danwo mnie tu nie było, a dalej nie zdecydowałam sie na wizytę w klinice. Na pewno chcę, żeby to był Invi Med w Gdyni, bo słyszałam o tym miejscu same pozytywy, tylko jeśli chodzi o lekarza, to nie wiem kogo wybrać? Macie może jakieś pomysły, doświadczenie?
   
 5. Agnieszka_83

  Agnieszka_83

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Cześć Dziewczyny! Ostatni raz jak tu byłam szukałam poleconej kliniki, w ogóle nie byłam obeznana w temacie. Wreszcie podjęłam decyzję i zrobiłam badania, mój mąż również. Okazało się, że mam problemy z jajnikami ( niedrożność). Jestem w trakcie leczenia ( W InviMEdzie) i jestem naprawdę zadowolona. Odliczam tylko tygodnie do pierwszej próby. Nie wiem czy si,ę uda, ale bardzo wierzę:) Życzę wszystkim tyle wiary ile sama mam w sobie!!!:)
   
 6. december

  december Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Agnieszka trzymam kciuki! :)
   
 7. pełna_nadziei83

  pełna_nadziei83 Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Dziewczyny, podbijam temat,
  mieszkamy z Bydgoszczy ale jestem w trakcie rozglądania się za kliniką leczenie niepłodności w Trójmieście. Zastanawiamy się nad Gametą a Invictą. Proszę was o opinie pod kątem in vitro.
   
 8. karolajna81

  karolajna81

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  iNVICTA w gdańsku i dr Stencel albo dr Szczyptańska (osobiście u niej nie byłam, ale ponioć wielu Parom pomogła gdy nadzieji już nie było :) ) Invimedu nie znam, ale to chyab jakaś mała klinika, bo jej nie widziałam..w invikcie amsz pewność że jest trochę spacjalistów, pierwsi w trójmieście chyba zainteresowali się niepłodnością no i maja swoje laboratorium, A w Gamecie też nie byłam i w sumie zaa dużo o niej nie słyszałam. Ja poszłam od razxu do invicty, bo moja przyjaciółka tam chodziła.
   
 9. elaelamela

  elaelamela

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  trochę odświeżam temat bo in victro nadal jest na czasie a tym bardziej że obecnie większość rodziców musi się spieszyć - możliwe że idą jakieś nowe zmiany, więc może być trudniej z leczeniem - niestety... Więc chciałabym się podpytać czy obecnie ktoś podejmował lecznie w invicta? Czy może ktoś powiedzieć coś więcej?
   
 10. reklama
 11. katelin888

  katelin888

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Witam, ssama ostatnio wreszcie zdecydowałam się na podjęcie leczenia i widzę, że nie tylko ja mam takie myśli :) Nigdy nie wiadomo jaki znowu horror zgotują nam politycy a w trosce o skuteczność leczenia to chyba najlepsza pora na decyzję ! Pani w słuchawce powiedziała że na wizytę trzeba czekać tydzień a ja już całą w stresie i spać nie mogę. Nie wiem jak wytrzymam ale trzymajcie kciuki!
   
 12. ewik01

  ewik01

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  a takk mają być jakieś mega zmiany w przepisach o in vitro więc trzeba brać się do roboty:) z tego co czytałam to invicta - jest jedna z lepszych klink leczenia niepłodności więc sama również tam się wybiorę. Lepiej jest isc sie wypytac o wszystko i w miarę mozliwości załatwić temat niż potem pluć sobie w brodę że się nic nie robiło. Ja jestem tak zdeterminowana i nastawiona na dziecko, że zawalczę wszystkimi możliwymi sposobami ;) i mam nadzieję że te drastyczne przepisy mnie ominą ;)
   

Poleć forum