reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Klinika specjalizująca się w leczeniu bezpłodności, in vitro itp

Dołączył(a)
15 Grudzień 2011
Postów
8
Witajcie,
jestem nowa na forum i potrzebuję porady. Oboje z mężem bardzo chcemy mieć dziecko, ale mam problemy z zajściem w ciąże. Nie orientuję się jeszcze dobrze w kwestii miejsc, gdzie leczy się takie problemy, czy możecie mi polecić jakąś klinikę specjalizującą się w leczeniu bezpłodniości w okolicach 3miasta? Wiele dobrych opinii słyszałam i czytałm o Invi Med w Gdyni? Możecie mi poradzić coś w tej kwestii? Z góry dziękuję
 
reklama
Dzięki za podpowiedź. Przyznam, że danwo mnie tu nie było, a dalej nie zdecydowałam sie na wizytę w klinice. Na pewno chcę, żeby to był Invi Med w Gdyni, bo słyszałam o tym miejscu same pozytywy, tylko jeśli chodzi o lekarza, to nie wiem kogo wybrać? Macie może jakieś pomysły, doświadczenie?
 
Cześć Dziewczyny! Ostatni raz jak tu byłam szukałam poleconej kliniki, w ogóle nie byłam obeznana w temacie. Wreszcie podjęłam decyzję i zrobiłam badania, mój mąż również. Okazało się, że mam problemy z jajnikami ( niedrożność). Jestem w trakcie leczenia ( W InviMEdzie) i jestem naprawdę zadowolona. Odliczam tylko tygodnie do pierwszej próby. Nie wiem czy si,ę uda, ale bardzo wierzę:) Życzę wszystkim tyle wiary ile sama mam w sobie!!!:)
 
Dziewczyny, podbijam temat,
mieszkamy z Bydgoszczy ale jestem w trakcie rozglądania się za kliniką leczenie niepłodności w Trójmieście. Zastanawiamy się nad Gametą a Invictą. Proszę was o opinie pod kątem in vitro.
 
iNVICTA w gdańsku i dr Stencel albo dr Szczyptańska (osobiście u niej nie byłam, ale ponioć wielu Parom pomogła gdy nadzieji już nie było :) ) Invimedu nie znam, ale to chyab jakaś mała klinika, bo jej nie widziałam..w invikcie amsz pewność że jest trochę spacjalistów, pierwsi w trójmieście chyba zainteresowali się niepłodnością no i maja swoje laboratorium, A w Gamecie też nie byłam i w sumie zaa dużo o niej nie słyszałam. Ja poszłam od razxu do invicty, bo moja przyjaciółka tam chodziła.
 
trochę odświeżam temat bo in victro nadal jest na czasie a tym bardziej że obecnie większość rodziców musi się spieszyć - możliwe że idą jakieś nowe zmiany, więc może być trudniej z leczeniem - niestety... Więc chciałabym się podpytać czy obecnie ktoś podejmował lecznie w invicta? Czy może ktoś powiedzieć coś więcej?
 
Witam, ssama ostatnio wreszcie zdecydowałam się na podjęcie leczenia i widzę, że nie tylko ja mam takie myśli :) Nigdy nie wiadomo jaki znowu horror zgotują nam politycy a w trosce o skuteczność leczenia to chyba najlepsza pora na decyzję ! Pani w słuchawce powiedziała że na wizytę trzeba czekać tydzień a ja już całą w stresie i spać nie mogę. Nie wiem jak wytrzymam ale trzymajcie kciuki!
 
reklama
a takk mają być jakieś mega zmiany w przepisach o in vitro więc trzeba brać się do roboty:) z tego co czytałam to invicta - jest jedna z lepszych klink leczenia niepłodności więc sama również tam się wybiorę. Lepiej jest isc sie wypytac o wszystko i w miarę mozliwości załatwić temat niż potem pluć sobie w brodę że się nic nie robiło. Ja jestem tak zdeterminowana i nastawiona na dziecko, że zawalczę wszystkimi możliwymi sposobami ;) i mam nadzieję że te drastyczne przepisy mnie ominą ;)
 
Do góry