reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Klinika specjalizująca się w leczeniu bezpłodności pilnie poszukiwana!

Dołączył(a)
15 Grudzień 2011
Postów
8
Witajcie,
jestem nowa na forum i potrzebuję porady. Oboje z mężem bardzo chcemy mieć dziecko, ale mam problemy z zajściem w ciąże. Nie orientuję się jeszcze dobrze w kwestii miejsc, gdzie leczy się takie problemy, czy możecie mi polecić jakąś klinikę specjalizującą się w leczeniu bezpłodniości w okolicach 3miasta? Wiele dobrych opinii słyszałam i czytałam o Invi Med w Gdyni? Możecie mi poradzić coś w tej kwestii? Z góry dziękuję
 
reklama
Dzięki za podpowiedź. Niestety jeszcze nie odważyłam się na wizytę u lekarza, a minęło już dużo czasu. Powiedzcie proszę, jak wygląda taka pierwsza wizyta, czy wykonywane są jakieś specjalne badania? Postanowiłam do końca marca wybrac się w końcu do lekarza, bo wybrałam już klinikę, ale nie mam nawet z kim porozmawiać o problemie, bo wydaje mi się wstydliwy. A powinien? Pomóżcie!
 
Agnieszka wejdz na watek staraczek i zobaczys zile nas tak jest , to juz nei jest powód do wstydu neistety dosięga nas na wielką skale , wizyta w klinice dostaje sie skierowanie na miliony badan zeby ustalic przyczyne tych nei powodzen , i lekarz przeprowadza dokladny wywiad czy chorowaliscie na jakies choroby ,czy masz regularne miesiaczki jak dlugo sie staracie , nie boli taka wizyta napewno a moze bardzo pomoc :) wiec nei zwlekaj z nią i wybierz sie jak najszybciej to szybciej moze Wam sie udac zostać szczesliwymi rodzicami:)
 
Dziewczynki mam takie pytanie, czy jest tu ktos, kto leczyl sie w Gamecie lub w Gravicie w Łodzi? Ogolne opinie o tych klinikach? U kogo najlepiej sie leczyc? Czy jest jeszcze jakas inna klinika?

Dzieki !

Pozdrawiam
 
Kochana ja się leczę w Salve Medica na ul. Szparagowej. Ja leczę się u Pani Stefanowicz. Jest sympatyczna, miła i odpowiada na każde pytanie. Póki co nie wiem jaka jest przyczyna mojej niepłodności, ale zleca ciągle jakieś badania, które może kiedyś dadzą mi odpowiedz na to pytanie.

Jakbyś miała jakieś pytania, to śmiało pytaj. :tak:
 
Dziekuje Sun7!

U mnie przyczyna nieplodnosci sa PCO´s. Chce zeby spojzal na te moje jajniki dobry lekarz. No i poczytalam o prof. Jerzym Radwanie, ze dobry itd. Ceny kolosalne...niestety realia...moim zdaniem zeruja na nieplodnych parach. Poczytam zaraz o Twojej klinice.
 
Sun7 a w jakich godzinach dr Stefanowicz przyjmuje? Zależy mi na popołudniu...

Niestety Pani Stefanowicz przyjmuję od 8:00 max do 14:30... Mi też to troszkę nie pasuję, bo często muszę się zwalniać z pracy, ale mam nadzieje, że kiedyś mi to wszystko wynagrodzi malutki cieplutki bobas... :tak: W soboty też pracuję od 8:00...
 
reklama
Ja leczyłam się w Gamecie u dra Michała Radwana. Ale tak naprawdę nei ma znaczenia, któego lekarza się tam wybierze, z tego co wiem, to wszyscy są profesjonalni i umieją rozmawiac z pacjentami. Gameta od roku ma nową siedzibę i szpital, więc działa na naprawdę światowym poziomie. Jak masz jakieś pytania, to chetnie pomogę.
 
Do góry