reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Klinika specjalizująca się w leczeniu bezpłodności pilnie poszukiwana!

Zalatw sobie duży zapas duphastonu lub luteiny z polski od swojego gin lub może w uk ktoś z twoich rejonów ma do sprzedania innego wyjścia nie widze bo za granica to są pseudo lekarze daje słowo!!
 
reklama
Zalatw sobie duży zapas duphastonu lub luteiny z polski od swojego gin lub może w uk ktoś z twoich rejonów ma do sprzedania innego wyjścia nie widze bo za granica to są pseudo lekarze daje słowo!!

Niestety, nie ma z bardzo skad tego zalatwic:no:
Polski doktorek na razie wymyslil tysiace badan zamiast prostej recepty. Wydam majatek zanim lub jesli wogole doprosze sie o progesteron :(
 
Ogłoś się na górach dla mam i zawsze znajdą się dziewczyny którym zostało coś i ci wyślą. Ja tak zrobiłam. Tylko wszystkie strony jakie znajdziesz. Od razu nastaw się na głupie komentarze i obelgi zawistnych kobiet że niby nie można i handel jest karalny itd. Mam nadzieję że ci się uda. I jeszcze jedno przy następnej ciazy powiedz że poronilas już 3lub-4 razy, wtedy mojej koleżance pomogli dopiero.
 
i jak tam moje drogie? jak postępy? Jestem ciekawa, czy się już coś u was zmieniło. Jak tak sobie czytałam wasze wypowiedzi to sobie pomyślałam, że wybór kliniki to jedna sprawa, a druga niestety to podjęcie decyzji o tym, żeby się udać na badania. Tutaj Czekając na bobasa czytałam o tym jakie obawy towarzyszą przed pierwszą wizytą. A jak było z wami łatwo wam było podjąć tę decyzję, żeby pójść na badania?
 
Hej.
Mam zamiar też zapisać się do Gamety. Bo po 2 latach starań nie bardzo wiem, jaka jest przyczyna takiej niepłodności wtórnej. Na razie wybieram się na HSG, a potem z wynikami idę do kliniki. Jak macie jakieś rady, np. jakie badania Wam zlecali itp to będę wdzięczna.
 
Hej dziewczyny , dawno tu nikt nie pisał , ale postanawiam "podbic" temat - moze wymienmy sie dobrymi bądź złymi doswiadczeniami z klinikami nieplodnosci, to bardzo pomocne.

Ja wlasnie rozpoczęlam leczenie w Neridzie w Poznaniu , mialam isc do dr Hadasia niestety tydzien przed mnie poinformowano iz ma w tym dniu zabieg w zwiazku z tym poszlam do dr Biegańskiej i juz tak zostalam.

Moze ma ktoraś z pań doswiadczenia z ta pania doktor?
 
reklama
Witam! Dawno już tu nikt nie pisał, więc może ja się wypowiem. Rozpoczynam właśnie leczenie w katowickiej klinice Gyncentrum. Poleciła mi ją koleżanka z pracy. Po swoich złych doświadczeniach z innymi lekarzami, jestem pełna obaw ale i nadziei, że tym razem pójdzie dobrze.
 
Do góry