reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Klinika w Trojmiescie

zadowolonaM

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Październik 2018
Postów
3 501
Kochani jeśli jesteście z Trójmiasta napiszcie mi która klinikę polecacie Gameta invicta? Szukam dobrego lekarza ginekolog endokrynolog ☺️
 
reklama
Sama szukam, choć na razie jestem umówiona na wizytę do invicty. Ale o Gamecie też dobrze słyszałam.
 
Ja jesli chodzi akurat o in vitro to od dziewczyny ginekolożki słyszałam, że poleca bardziej gamete, mniej naciagaja.
Jednak nie wiem jak to się ma w kwestii lekarza endokrynologa ginekologa.
 
Ja jesli chodzi akurat o in vitro to od dziewczyny ginekolożki słyszałam, że poleca bardziej gamete, mniej naciagaja.
Jednak nie wiem jak to się ma w kwestii lekarza endokrynologa ginekologa.
To też słyszałam. Ale tak daleko jeszcze nie jesteśmy w działaniach tylko zastanawia mnie czy tam badają zarodki przed, bo to u nas obowiązkowo. Z resztą sama gin nas uczuł na to.
 
O Gamecie dużo słyszałam, jednak wybrałam INVICTE w Gdyni. Jestem pacjentką dr Sowińskiej. Znalazła przyczynę mojej niepłodności, szybko zadziałała i wdrożyła działające leczenie, odpowiada na wszystkie moje pytania, a mam ich zawsze bardzo dużo. Jest miła, zna się na rzeczy, nie robi złudnych nadziei, jak mój poprzedni lekarz, co było dla mnie ważne. Sama klinika ma bardzo wysoki standard, chociaż przed rozpoczęciem jakiejkolwiek procedury wymagane jest bardzo dużo, bardzo drogich badań. Chociaż na to też znaleźliśmy sposób, ubezpieczyłam się w compensie i nie płacę za badania. Wizyty zawsze odbywają się o ustalonych godzinach, jeszcze nie spotkałam się z przesunięciem czasowym. W zeszły czwartek miałam inseminację przeprowadzoną przez inną lekarkę, dr Hasik, u której też miałam czasami monitoring owulacji, jak nie było mojego lekarza (dr Sowińska jest w Gdyni 3 razy w tygodniu). Czekam teraz na testowanie, mam bardzo dobre przeczucie ☺️🤞
 
Co do tego, czy moje lekarki są endokrynologami, to nie wiem, bo nie z tym mam problemy, ale wszystkie informacje o lekarzach są na stronie invicty. Wydaje mi się, że klinika o tak wysokim standardzie, jaki doświadczyłam, nie zatrudni złego lekarza i wszyscy pracownicy, tak zakładam, są dobrymi specjalistami. 😁
 
Dr Śliwiński w Gamecie, tylko i wyłącznie.
O Invicta w Gdyni sporo się nasłuchałam i to nie były dobre opinie, nawet od samych lekarzy ginekologów. Postawiłam na dr Śliwińskiego bo miał same bardzo dobre opinie i się nie zawiodłam, lekarz z powołania.
 
Sama szukam, choć na razie jestem umówiona na wizytę do invicty. Ale o Gamecie też dobrze słyszałam.
Zostań w Invicta, ale tylko do Gross-Kępińskiej. Polecam serdecznie. Od początku do końca poprowadzi, jest miła, ciepła, rozumie problem, ale tak - złudnych nadziei nie robi. U nas udało się po pierwszej IVF. Zawsze dostępna, trochę tych lekarzy tam przeszłam. Wszyscy polecali Zielińskiego - mocno się przejechałam... IVF zakończona bobasem za 1 podejściem.
 
reklama
Zostań w Invicta, ale tylko do Gross-Kępińskiej. Polecam serdecznie. Od początku do końca poprowadzi, jest miła, ciepła, rozumie problem, ale tak - złudnych nadziei nie robi. U nas udało się po pierwszej IVF. Zawsze dostępna, trochę tych lekarzy tam przeszłam. Wszyscy polecali Zielińskiego - mocno się przejechałam... IVF zakończona bobasem za 1 podejściem.
To już mój stary post, zapomniałam o nim, nie pamiętam u kogo byłam bo to wizyta zapoznawcza i się okazało że w dniu badania to w sumie "byłam" w ciazy, wg lekarki nie było wiadomo że doszło do owulacji a kilka dni później miałam test pozytywne i dziś maleństwo jest z nami. Dzisiaj to się śmieje że organizm się orzestarszyl tej całej procedury
 
reklama
Do góry