reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Klinika

zadowolonaM

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Październik 2018
Postów
3 501
Kochane czy ktoś jest z trojmiasta ? Szukam potrzebuje opinie która klinika jest lepsza Gameta czy invicta ??
 
reklama
No jasne ze Invicta w końcu jedyny lab z PGS itp w PL. Aczkolwiek klinika to nie zawsze dobry lekarz. Czasem słaba klinika, ale lekarz „dusza człowiek” i mu się chce i ma wyniki… Nie ma reguł :-) Ja do invicta mam sentyment.
 
Kochane czy ktoś jest z trojmiasta ? Szukam potrzebuje opinie która klinika jest lepsza Gameta czy invicta ??
O Gamecie dużo słyszałam, jednak wybrałam INVICTE w Gdyni. Jestem pacjentką dr Sowińskiej. Znalazła przyczynę mojej niepłodności, szybko zadziałała i wdrożyła działające leczenie, odpowiada na wszystkie moje pytania, a mam ich zawsze bardzo dużo. Jest miła, zna się na rzeczy, nie robi złudnych nadziei, jak mój poprzedni lekarz, co było dla mnie ważne. Sama klinika ma bardzo wysoki standard, chociaż przed rozpoczęciem jakiejkolwiek procedury wymagane jest bardzo dużo, bardzo drogich badań. Chociaż na to też znaleźliśmy sposób, ubezpieczyłam się w compensie i nie płacę za badania. Wizyty zawsze odbywają się o ustalonych godzinach, jeszcze nie spotkałam się z przesunięciem czasowym. W zeszły czwartek miałam inseminację przeprowadzoną przez inną lekarkę, dr Hasik, u której też miałam czasami monitoring owulacji, jak nie było mojego lekarza (dr Sowińska jest w Gdyni 3 razy w tygodniu). Czekam teraz na testowanie, mam bardzo dobre przeczucie ☺️🤞
 
Ja jestem w invicta Gdańsk i jestem daleka od zadowolenia. Dla nas było istotne badanie genetyczne zarodków i tylko dlatego zdecydowałam się na tę klinikę. Z minusów mega opóźnienia w wizytach ( takie po godzinie i więcej bez słowa przepraszam), badania infekcyjne ważne 3 miesiące ( od początku leczenia już 5 razy miałam sprawdzane HIV itp a to duże koszta), zdarzyło mi sie, że opłacona wizyta telefoniczna się nie odbyła, bo... lekarz mnie olał i nie zadzwonił, zdarzyło się ze wizyty telefoniczne były opóźnione o kilka godzin. Kiedyś musiałam zerwać się z pracy i gnać przez całe trojmiasto, bo lekarz sobie uświadomił, że nie zlecił badania na covid a bez tego nie dopuszcza do inseminacji. Wpisywanie recept na leki, które są niedostępne w sprzedazy to już norma. No i czuje się jak chodzacy bankomat. Takich sytuacji gdzie skakało mi przez nich ciśnienie był milion. Staram się o nich nie myśleć. Już nie raz zastanawiałam się nad przeniesieniem zarodków do gamety, ale boję się transportu.
Z plusów mam teraz spoko lekarza. Zobaczę co będzie dalej.
 
Ja jestem w invicta Gdańsk i jestem daleka od zadowolenia. Dla nas było istotne badanie genetyczne zarodków i tylko dlatego zdecydowałam się na tę klinikę. Z minusów mega opóźnienia w wizytach ( takie po godzinie i więcej bez słowa przepraszam), badania infekcyjne ważne 3 miesiące ( od początku leczenia już 5 razy miałam sprawdzane HIV itp a to duże koszta), zdarzyło mi sie, że opłacona wizyta telefoniczna się nie odbyła, bo... lekarz mnie olał i nie zadzwonił, zdarzyło się ze wizyty telefoniczne były opóźnione o kilka godzin. Kiedyś musiałam zerwać się z pracy i gnać przez całe trojmiasto, bo lekarz sobie uświadomił, że nie zlecił badania na covid a bez tego nie dopuszcza do inseminacji. Wpisywanie recept na leki, które są niedostępne w sprzedazy to już norma. No i czuje się jak chodzacy bankomat. Takich sytuacji gdzie skakało mi przez nich ciśnienie był milion. Staram się o nich nie myśleć. Już nie raz zastanawiałam się nad przeniesieniem zarodków do gamety, ale boję się transportu.
Z plusów mam teraz spoko lekarza. Zobaczę co będzie dalej.
Bardzo współczuję Wam, że musieliście się zmierzyć z takim traktowaniem 😱 Szczerze powiem, że jestem w szoku, leczę się w Gdyni czwarty miesiąc i oprócz tego, że wymagają sporo badań przed procedurami, nie mam żadnych zastrzeżeń. Przed inseminacją też miałam mieć badanie na covid, ale powiedziałam, że bez przesady, jestem ozdrowiencem i nie będę robić znowu wymazu na covid, nie dość, że to drogie, to śmieszne, jestem tam co 2 tygodnie i nie boją się wirusa, ale przed inseminacją muszę mieć? Dostaliśmy do podpisania oświadczenie, że rezygnujemy z badania na c19 i tyle, nikt nie pytał ani nie zmuszał, nie wmawiał, że to konieczne. Z ważnością badań toksykologicznych jest tak wszędzie - 3 miesiące ważności, niektóre do 6 miesiący 🤷🏻‍♀️
 
Bardzo współczuję Wam, że musieliście się zmierzyć z takim traktowaniem 😱 Szczerze powiem, że jestem w szoku, leczę się w Gdyni czwarty miesiąc i oprócz tego, że wymagają sporo badań przed procedurami, nie mam żadnych zastrzeżeń. Przed inseminacją też miałam mieć badanie na covid, ale powiedziałam, że bez przesady, jestem ozdrowiencem i nie będę robić znowu wymazu na covid, nie dość, że to drogie, to śmieszne, jestem tam co 2 tygodnie i nie boją się wirusa, ale przed inseminacją muszę mieć? Dostaliśmy do podpisania oświadczenie, że rezygnujemy z badania na c19 i tyle, nikt nie pytał ani nie zmuszał, nie wmawiał, że to konieczne. Z ważnością badań toksykologicznych jest tak wszędzie - 3 miesiące ważności, niektóre do 6 miesiący 
Może mam pecha i tyle. Pewnie dużo dziewczyn jest zadowolowych.
Dużym plusem invicty są położone, każda jedna jaka poznałam to wspaniała ciepła kobieta. W tej gonitwie badań, zabiegów są moja ostoją :)
 
Może mam pecha i tyle. Pewnie dużo dziewczyn jest zadowolowych.
Dużym plusem invicty są położone, każda jedna jaka poznałam to wspaniała ciepła kobieta. W tej gonitwie badań, zabiegów są moja ostoją :)
Polecam przeniesienie się do Gdyni, nigdy jeszcze się nie zawiodłam 😁
 
O Gamecie dużo słyszałam, jednak wybrałam INVICTE w Gdyni. Jestem pacjentką dr Sowińskiej. Znalazła przyczynę mojej niepłodności, szybko zadziałała i wdrożyła działające leczenie, odpowiada na wszystkie moje pytania, a mam ich zawsze bardzo dużo. Jest miła, zna się na rzeczy, nie robi złudnych nadziei, jak mój poprzedni lekarz, co było dla mnie ważne. Sama klinika ma bardzo wysoki standard, chociaż przed rozpoczęciem jakiejkolwiek procedury wymagane jest bardzo dużo, bardzo drogich badań. Chociaż na to też znaleźliśmy sposób, ubezpieczyłam się w compensie i nie płacę za badania. Wizyty zawsze odbywają się o ustalonych godzinach, jeszcze nie spotkałam się z przesunięciem czasowym. W zeszły czwartek miałam inseminację przeprowadzoną przez inną lekarkę, dr Hasik, u której też miałam czasami monitoring owulacji, jak nie było mojego lekarza (dr Sowińska jest w Gdyni 3 razy w tygodniu). Czekam teraz na testowanie, mam bardzo dobre przeczucie ☺️🤞
dziękuje ci bardzo 🥰🥰🥰a jakie ubezpieczenie wykupiłaś? Może tez tak zrobię
 
reklama
Do góry