reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kliniki - gdzie się leczymy

reklama
Hej... Dla koleżanek z okolic Trójmiasta. Mam na zbyciu 1,5 opakowania (15 zastrzyków) Naoperin 'u. Gdyby ktoś był zainteresowany... Oddam za równowartość paki pieluch. Mi zalega a wiem jaki jest koszt apteczny. Data ważności 2020 Więc jakby coś to kontakt priv
 
Angelius Provita w Katowicach- prowadzący to dr Serafin.
W zeszlym roku mieliśmy parę wizyt w Gyncentrum w Katowicach ale byliśmy mocno zniesmaczeni. Kazda wizyta u innego lekarza, kazdy calkiem inaczej interpretowal nasze wyniki, kazdy zapisywal inne dodatkowe lub negowal koniecznosc poprzednich. Ogromne opoznienia w wizytach i traktowanie nas jak robotow.
Poki co Angelius wydaje sie bardziej profesjonalny i jestesmy w trakcie stymulacji do pierwszego podejscia
 
Gameta w Warszawie. gameta.pl Aktualnie mają 4 placówki w całym kraju. Ich klinika w Łodzi była jedną z pierwszych klinik leczenia niepłodności otwartych w Polsce. Pracują tam bardzo dobrzy i doświadczeni specjaliści. Którzy maja doświadczenie ponieważ przeprowadzono tam ponad kilkanaście tysięcy udanych zapłodnień.
Proponowałabym równiez zorientować się czy w Waszym mieście nie jest prowadzony miejski program dofinansowania in vitro ( klinika współpracuje z takimi programami)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry