reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kliniki - gdzie się leczymy

Macierzynstwo Krakow, dr Przybycien. Wybralam ta klinike tylko gdyz ten lekarz tam pracuje, pomogl mojej siostrze 2 razy (inseminacje), a ja jestem w ciazy po pierwszym transferze IVF. Klinika sama w sobie ok - pelen profesjonalizm zarowno przy moich inseminacjach jak i przy IVF.
 
reklama
Macierzynstwo Krakow, dr Przybycienin Wybralam ta klinike tylko gdyz ten lekarz tam pracuje, pomogl mojej siostrze 2 razy (inseminacje), a ja jestem w ciazy po pierwszym transferze IVF. Klinika sama w sobie ok - pelen profesjonalizm zarowno przy moich inseminacjach jak i przy IVF.
Hej Kiciucha, ja właśnie też zaczęłam przygodę z dr Przybycieniem niedawno i Twój wpis jest bardzo pokrzepiajacy, że za pierwszym razem się udało... Ja mam jutro Punkcje i bardzo się stresuję. Czy po niej jak zeszłas na wizytę dr udzielił Ci jakichś info o jakości komórek i nasileniu, czy nie chciał udzielać nie konkretnych wiadomosci?
 
Hejka Laura,
Tak, doktor wszystko powiedzial - u mnie bylo pobranych 10 z czego 8 bylo dorodnych . Takie informacje mam od doktora po punkcji , reszta informacji bedziesz miec od embriologow ( jutro powinni dzwonic ile sie zaplodnilo), za kilka dni znowu zadzwonia ( badz Ty mozesz tam dzwonic) i sie dopytasz ile "dozylo" do 5 dnia i te pojda do PGSa. U mnie bylo slabo, tylko 2 szt sie ostaly ale jakosc nasienia byla masakryczna i nie bylo z czego wybrac (mimo ze bylo IMSI) . Normalnie te statystyki sa wieksze - na 10 komorek ok 4 powinno dozyc do 5 dnia ale u mnie czynnik meski bardzo obnizyl te statystyki ( u Ciebie chyba jest podobnie - moj maz mial prawie identyczna diagnoze) . Dostaniesz pozniej taka kartke z podsumowaniem (mi dal ja doktor) ad ilosci komorek i zarodkow. 3 tyg temu u mnie okazaly sie blizniaki jednojajowe - mimo ze jeden transfer to komorka sie podzielila - jestem w 9 tyg. Doktor jest super specjalista i robi to mega profesjonalnie. Moja siostra leczyla sie kilka lat i jej powiedzieli ze nie bedzie miec dzieci a poszla do doktora Przybycienia i jest z 2-gim w ciazy wiec to naprawde fachowiec. Trzymam kciuki i uszy do gory!!!! Jakby co to pisz dalej .
 
Jak mi Teraz potrzeba takich wieści. Dzięki że się nimi podzieliłas. Jeszcze zapytam o Twojego męża, czy on ma jakiegoś lekarza? Działacie coś żeby poprawić nasienie? Mojemu ciągle bakterie wychodzą od kilku lat, taki przewlekły stan zapalny nie jest dobry, ale jakoś ciężko żeby to ktoś wyleczyl.
 
Jesli chodzi o mojego meza to zrobilismy troche badan (kilka razy seminogram, test MAR i DNA plemnikow - wyszlo kiepskie) oraz wykluczylismy zylaki powrozka. Specjalistycznego leczenia meza nie bylo, 2 lata bral Profertil oraz zamienil bokserki na slipy i cieple prysznice zamiast goracych kapieli. Cos to poprawilo wyniki ale szalu nie bylo.
 
Fertimedica Warszawa bardzo polecam, mega kameralnie i mega profesjonalnie. Pierwsze podejscie udane, ale wylądowałam z hiperstymulacja jajników na Starynkiewicza. Obecnie ciąże prowadzę w Gameta Warszawa z powodu Pani Dr Szymusik - ona działa cuda w bardzo trudnych przypadkach
 
Ja korzystałam z pomocy kliniki Bocian, ale w Warszawie. Mi wprawdzie nie była potrzebna specjalistyczna wizyta ani leczenie. Ale w tym samym miejscu - Link do: Klinika Bocian Warszawa - Leczenie niepłodności, In vitro lekarze prowadzili też in vitro mojej koleżanki i ona była bardzo zadowolona z podejścia do pacjenta, diagnostyki i ogólnie z poziomu usług. Wiem, też, że jest w tej grupie szczęśliwców, której udało się zajść w ciążę i w końcu zostać rodzicem. Bez pomocy nie mieliby wielkich szans, bo starali jest ponad 3 lata. A w klinice udało się znacznie szybciej i malutka już jest na świecie :D
 
reklama
Szukacie dofinansowania do procedury in vitro? Mamy dla was dobrą, noworoczną wiadomość.
Mamy dodatkowe 5 miejsc w programie Czekając na Cud!
Nie zwlekajcie! Dzwońcie do: Kriobank Centrum Leczenia Niepłodności Ginekologia i Położnictwo nr tel: 85 742 10 56. Lekarzem prowadzącym jest Dr Agnieszka Kuczyńska - uwielbiana i ceniona przez Pacjentów.
48180379_339021163495951_6126887408861446144_n.jpg
 
Do góry