reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Trzy istotne sprawy i znajdź 10 minut, żeby chociaż zajrzeć i przeczytać.

Jesteś mamą? Wiesz jak twoja obecność jest potrzebna, dlatego łatwiej ci będzie zrozumieć Sylwię, której chce odzyskć widzenie i pomóc swojej rodzinie. Do zebrania jest niecałe 6 tys.zł. Wysłane przez ciebie 20 zł. już zmniejszy te kwotę. Sylwia długo wahała się, czy ma prawo prosić o pomoc. Moim zdaniem ma, bo później będzie mogła pomóc innym. Dasz jej szansę? Przynajmniej przeczytaj. - kliknij

Czy wiesz czym jest ubóstwo menstruacyjne? Ta ankieta związana jest z projektem dotyczącym menstruacji. W projekcie także chodzi o dotarcie w późniejszym etapie do kobiet, które potrzebują pomocy, bo nie stać ich na środki higieny, co jak rozumiesz wpływa na ich poczucie własnej wartości, lęk, wstyd i przekłada się na komfort życia. Liczę, że znajdziesz w sobie trochę mocy sprawczej i zadziałasz. Ankieta jest anonimowa i w 5 minut ją wypełnisz, a nawet w 3. Wypełnij, nawet jeśli nie dotyczy cię tematyka bezpośrednio

Kiedy zapytali mnie, czy mamy rozmawiają o klimatyzatorach powiedziałam, że nie sądzę ;) I okazało się to nieprawdą. Potem okazało się, jak sama niewiele wiem na jej temat. Np., że wcale nie żre prądu jak oszalała i potrafi działać jak oczyszczać powietrze ;) Dlatego proszę wypełnij ankietę. Bez względu czy masz klimatyzację, planujesz, czy po prostu możesz sie podzielić tym, co dla ciebie istotne. nonimowa w 100% Kliek, klik - kliknij

reklama

Kliniki - gdzie się leczymy

Olapiekna

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Aniaaa85, i jak jest we Wrocławiu?
Bo wiem jak jest w Pomorskim .Koleżanka z Wrocławia pyta, a ja nic nie słyszałam o tej placówce :)

reklama

Liliana87

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam,
jestem tutaj nowa i pewnie chwilę zajmie mi ogarnięcie całej tej stronki, ale mam ogromną prośbę. Jesteśmy po dwóch nieudanych inseminacjach- nieudanych bo nie pękają pęcherzyki w ogóle. Stoimy przed wyborem prywatnej kliniki i z racji miejsca zamieszania mamy do wyboru INVICTE Gdańsk, INVICTE Słupsk i VITROLIVE Szczecin. Czy jest tutaj osóbka, która może się wypowiedzieć szerzej gdzie warto pojechać? którego lekarza wybrać? Opinie są bardzo podzielone, więcej jest niestety złych. Staramy się już ponad 3 lata i nie mamy a ni czasu ani zbyt dużo pieniędzy by znów źle trafić ;( dziękuję za pomoc.

olgaaa1987

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Ja podchodzilam dwa razy w Kielcach w Gamecie i nie polecam. Obecnie Novum pierwsza próba udana

Liliana87

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja podchodzilam dwa razy w Kielcach w Gamecie i nie polecam. Obecnie Novum pierwsza próba udana
No juz bylismy na pierwszej wizycie w Gamecie w Gdyni. Zobaczymy jak u nas się to potoczy i co będzie dalej. Na moj post tylko jedna dziewczyna odpowiedziala, polecajac nam konktetnego lekarza. Jestesmy pelni nadziei;)

Rozwiązania
0
Warszawa invimed piersza stymulacje hiperstymulacja odlozony transfer.pierwszy transfer brak akcji serca w 8tygodniu-poronienie :( drugi tranfer udany ciaza bezproblemowa synek ma juz 3miesiace ❤❤

Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny jestem tu nowa....Ja podchodzilam 4 razy do inseminacji i raz do in vitro w Warszawa Invimed. Inseminacje niestety nie powiodly się in vitro sie udalo ale poronilam w 8 tyg.Obecnie przygotowuję sie do drugiej próby w Invimed....Trzymajcie kciuki

reklama
Do góry