reklama

Kliniki - gdzie się leczymy

Rozwiązania
0
Aniaaa85, i jak jest we Wrocławiu?
Bo wiem jak jest w Pomorskim .Koleżanka z Wrocławia pyta, a ja nic nie słyszałam o tej placówce :)

reklama

Liliana87

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam,
jestem tutaj nowa i pewnie chwilę zajmie mi ogarnięcie całej tej stronki, ale mam ogromną prośbę. Jesteśmy po dwóch nieudanych inseminacjach- nieudanych bo nie pękają pęcherzyki w ogóle. Stoimy przed wyborem prywatnej kliniki i z racji miejsca zamieszania mamy do wyboru INVICTE Gdańsk, INVICTE Słupsk i VITROLIVE Szczecin. Czy jest tutaj osóbka, która może się wypowiedzieć szerzej gdzie warto pojechać? którego lekarza wybrać? Opinie są bardzo podzielone, więcej jest niestety złych. Staramy się już ponad 3 lata i nie mamy a ni czasu ani zbyt dużo pieniędzy by znów źle trafić ;( dziękuję za pomoc.

olgaaa1987

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Ja podchodzilam dwa razy w Kielcach w Gamecie i nie polecam. Obecnie Novum pierwsza próba udana

Liliana87

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja podchodzilam dwa razy w Kielcach w Gamecie i nie polecam. Obecnie Novum pierwsza próba udana
No juz bylismy na pierwszej wizycie w Gamecie w Gdyni. Zobaczymy jak u nas się to potoczy i co będzie dalej. Na moj post tylko jedna dziewczyna odpowiedziala, polecajac nam konktetnego lekarza. Jestesmy pelni nadziei;)

Rozwiązania
0
Warszawa invimed piersza stymulacje hiperstymulacja odlozony transfer.pierwszy transfer brak akcji serca w 8tygodniu-poronienie :( drugi tranfer udany ciaza bezproblemowa synek ma juz 3miesiace ❤❤

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Test

Przetestuj Mleczko ochronne SPF 50 o zapachu wanilii Lirene KIDS

Zgłoszenia przyjmujemy do 12/06/2019

Nowe pytania

Do góry