reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kliniki - gdzie się leczymy

reklama
Kriobank Białystok-10.2016 nieudane ivf, 12.2016 nieudany criotransfer 2razem zamrożonych zarodków (drugi był słaby dlatego zamrozili razem)
 
Jaka masz opinie o klinice? Udało się? Jakbyś miała do wyboru provite i Novum to która byś polecała?
Ze sie udało to napisze 1 czerwca :) - wtedy mam robic betę, byłam pewna ze do tego czasu wytrzymam, ale tak mnie korci ze chyba zrobie wcześniej - transfer 2 zarodków był w czwartek 18-go. O novum nic nie wiem wiec ciezko mi sie wypowiedzieć. To jest nasze pierwsze podejście do in vitro. klinikę oceniam baaardzo pozytywnie

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry