reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kliniki - gdzie się leczymy

Pierwsze in vitro - Invimed Warszawa .
Wspaniała lekarka i odrazu udane in vitro z którego jest córa.
Kolejne dwa Artemida Białystok - starania o rodzeństwo nieudane.
Dla młodych dziewczyn z duża rezerwą jaknikowa i delikatnym problemem męskim.
Jak ktoś ma zamieszanie w imunnologii lub coś więcej to lepiej tam nie szukać szczęścia.
Czwarte in vitro Novum Warszawa - w zasadzie bez lekarza prowadzącego. Najgorsza stymulacja ze wszystkich i porażka. Natomiast rozwiązany mam nadzieję , ze nie na chwilę problem męski dzięki dr Wolskiemu.
 
reklama
Za pierwszym razem udało Wam się w Invimedzie? Super – gratuluję córy. Cykl stymulowany, rozumiem? A u Kogo? Długo się staraliście?
 
Cześć dziewczyny,
Witajcie. Niedawno dowiedziałam się, że w związku z moją endometriozą oraz niepękającymi pęcherzykami musimy z mężem rozważyć opcję in vitro. Chcemy sobie dać jeszcze jakieś 3 cykle, a potem chyba się zdecydujemy. Mogłybyście mi polecić jakąś dobrą klinikę leczenia niepłodności, gdzie można by udać się na konsultacje? Jestem z Krakowa, ale Śląsk też może być.
Serdecznie Was ściskam.
 
Cześć dziewczyny,
Witajcie. Niedawno dowiedziałam się, że w związku z moją endometriozą oraz niepękającymi pęcherzykami musimy z mężem rozważyć opcję in vitro. Chcemy sobie dać jeszcze jakieś 3 cykle, a potem chyba się zdecydujemy. Mogłybyście mi polecić jakąś dobrą klinikę leczenia niepłodności, gdzie można by udać się na konsultacje? Jestem z Krakowa, ale Śląsk też może być.
Serdecznie Was ściskam.
 
My leczyliśmy się u doktora Gizlera we Wrocławiu.Niestety, pierwsze podejście pod koniec lipca do in vitro nie udane.Wizyte mam pod koniec tego m-ca. Myślę, że będziemy mieć drugie podejście :)
 
Cześć dziewczyny,
Witajcie. Niedawno dowiedziałam się, że w związku z moją endometriozą oraz niepękającymi pęcherzykami musimy z mężem rozważyć opcję in vitro. Chcemy sobie dać jeszcze jakieś 3 cykle, a potem chyba się zdecydujemy. Mogłybyście mi polecić jakąś dobrą klinikę leczenia niepłodności, gdzie można by udać się na konsultacje? Jestem z Krakowa, ale Śląsk też może być.
Serdecznie Was ściskam.
Kurcia, wejdz na watek Kto po in vitro? Tutaj tylko pisza dziewczyny gdzie sie lecza z krotka opinia. Tam jest główna akcja :) Ja w kazdym badz razie odradzam Parens z Krakowa bo tam bylam.
 
Kurcia, wejdz na watek Kto po in vitro? Tutaj tylko pisza dziewczyny gdzie sie lecza z krotka opinia. Tam jest główna akcja :) Ja w kazdym badz razie odradzam Parens z Krakowa bo tam bylam.
Oki juz tam pedze! A Ty skad jestes? B9 chyna nie z Krakowa? ;) Ja wlasnie ostatnio bylam w Parens tylko na monitoringu i tam mnie ten lekarz tak bez empatii potraktował...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oki juz tam pedze! A Ty skad jestes? B9 chyna nie z Krakowa? ;) Ja wlasnie ostatnio bylam w Parens tylko na monitoringu i tam mnie ten lekarz tak bez empatii potraktował...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja z Wrocławia, ale pierwsze podejscie robilam w Parens, bo moj gin z nimi wspolpracowal :)
 
Do góry