reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kliniki - gdzie się leczymy

reklama
Bertha czemu odradzasz parens z Krakowa? Ciekawa jestem

Wiesz co, może jeszcze mam zbyt male porównanie żeby tak oceniać, ale wg mnie zle mnie poprowadzono. W stymulacji urosło mi tylko 3-4 pecherzyki, każdy innej wielkości i pobrali tylko 3. A mialam amh 4, dużo pęcherzyków antralnych. W takcie stymulacji żadnej zmiany dawki. Podczas stymulacji żadnego badania hormonów. W nOvum np przed każda wizyta monitorująca jest badanie.
Nie uzyskaliśmy żadnego zarodka. 2 komórki prawidłowe i zapłodnione ok, ale 0 zarodków w dniu 3.
Niefajnie po informacji o tym się zachowali - tak mi się wydaje, ale może to normalne.. dostałam maila z lab ze brak zarodków i prosze o kontakt z recepcja. Zadzwoniłam i ani przykro mi ani nic, ani co dalej mam zrobić, tylko dostałam informacje "prosze to odstawić tak, a tamto tak", ani ze zwrócimy za transfer 500zl.
Nawet się już nie umówiłam na wizytę żeby to omówić (zreszta nie wiedziałam co mam zrobić, czy się umówić, nikt mi nie powiedział co mam teraz zrobić - to nie jest wiedza której się uczy w szkole..).. stwierdziłam ze mam ich w nosie i zmieniam klinikę.
Ale organizacyjnie - generalnie fajnie, nie mam im nic do zarzucenia w tej kwestii.
 
Ostatnia edycja:
i po pierwszej wizycie! Jesteśmy mega pozytywnie nastawieni, dr kunicki to ostoja cierpliwości - na wsyztskie pytania odpowiadał, tłumaczył, aż nadzieja w człowieku rośnie :) dzięki za trzymane kciuki!!
 
Novum. Jestem po transerze 8 dzień. Wczoraj zrobiłam test i .. dupa. NIC. Jeszcze sie pociszam ze to moze za wczesnie, ale dziewczyny pisza ze w tym czasie juz mialy jakies choc cienie drugiej kreski. To moje trzecie podejscie. Lapie doła
 
reklama
Do góry