reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kliniki - gdzie się leczymy

Aniaaa85, i jak jest we Wrocławiu?
Bo wiem jak jest w Pomorskim .Koleżanka z Wrocławia pyta, a ja nic nie słyszałam o tej placówce :)
 
reklama
Witam,
jestem tutaj nowa i pewnie chwilę zajmie mi ogarnięcie całej tej stronki, ale mam ogromną prośbę. Jesteśmy po dwóch nieudanych inseminacjach- nieudanych bo nie pękają pęcherzyki w ogóle. Stoimy przed wyborem prywatnej kliniki i z racji miejsca zamieszania mamy do wyboru INVICTE Gdańsk, INVICTE Słupsk i VITROLIVE Szczecin. Czy jest tutaj osóbka, która może się wypowiedzieć szerzej gdzie warto pojechać? którego lekarza wybrać? Opinie są bardzo podzielone, więcej jest niestety złych. Staramy się już ponad 3 lata i nie mamy a ni czasu ani zbyt dużo pieniędzy by znów źle trafić ;( dziękuję za pomoc.
 
Ja podchodzilam dwa razy w Kielcach w Gamecie i nie polecam. Obecnie Novum pierwsza próba udana
No juz bylismy na pierwszej wizycie w Gamecie w Gdyni. Zobaczymy jak u nas się to potoczy i co będzie dalej. Na moj post tylko jedna dziewczyna odpowiedziala, polecajac nam konktetnego lekarza. Jestesmy pelni nadziei;)
 
Warszawa invimed piersza stymulacje hiperstymulacja odlozony transfer.pierwszy transfer brak akcji serca w 8tygodniu-poronienie :( drugi tranfer udany ciaza bezproblemowa synek ma juz 3miesiace ❤️❤️
 
Cześć dziewczyny jestem tu nowa....Ja podchodzilam 4 razy do inseminacji i raz do in vitro w Warszawa Invimed. Inseminacje niestety nie powiodly się in vitro sie udalo ale poronilam w 8 tyg.Obecnie przygotowuję sie do drugiej próby w Invimed....Trzymajcie kciuki
 
reklama
Do góry