reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kliniki in vitro godne/niegodne polecenia

Hej dziewczyny, po wielu latach nieudanych starań chcemy z mężem podejść do in vitro. Jeśli więc macie jakieś kliniki godne polecenia w całej PL oraz takie których lepiej unikach będę wdzięczna za pomoc- podzielcie się swoimi doświadczneniami! ;)
Ja na pewno nie polecam Invimed Warszawa Mokotów.
Warunki jak w PRL, mężczyźni oddają nasienie a potem maszeruja z nim w torbie papierowej przez korytarz.
Co do leczenia...po całej procedurze ivf dr zapytał czy byliśmy u androloga, ja pytam ale nie dostalismy wskazań. Cisza. Po tym, wiedziałam, że jest to moja ostatnia wizyta.


Aaa I te recepcjonistki.. takie miłe jakby pracowały tam za karę. Jedna z nich ma ciągle minę srajacego kota.
 
reklama
Dziewczyny, czy macie jakieś uniwersalne aspekty, które warto brać pod uwagę przy wyborze kliniki? Wiadomo większość osób poleca tam gdzie im się udało, ale chciałabym spojrzeć na sprawę też z bardziej obiektywnej strony. Jak to jest waszym zdaniem?
 
Hej dziewczyny, po wielu latach nieudanych starań chcemy z mężem podejść do in vitro. Jeśli więc macie jakieś kliniki godne polecenia w całej PL oraz takie których lepiej unikach będę wdzięczna za pomoc- podzielcie się swoimi doświadczneniami! ;)
Ja polecę poszukać po lekarzu a nie klinice. Ja trafiłam właśnie tak do kliniki bo tam był dr do którego chciałam iść.
 
Dziękuję, niestety nie moj region, bardziej środkowa Polska i mazowieckie mnie interesuje, ale dobrze, że wam się udało i sie tym dzielisz, bo dla nas tutaj każde doswiadczenie jest cenne :)
Ja wybralam Oviklinike.
Maja dobre opinie, laboratorium na miejscu. Poczytaj i też uczestniczą w programach dofinansowan.
 
reklama
Ja korzystałam z Parens w Krakowie pod opieką Dr. Janeczko i jestem bardzo zadowolona bo prowadzi nas już od prawie 2 lat. Na ten moment czekam na wykonanie testu bety bo jestem po drugim transferze z dwoma zarodkami :) obsługa dla mnie rewelacyjna, konkretnie i konkretne badania :)
 
Do góry