reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłócie z prawej strony podbrzusza w ciąży

Dołączył(a)
10 Styczeń 2018
Postów
14
Kłuje mnie z prawej strony tak co pół minuty zakłóje. Jestem w 10 tyg. Co to może być? Boję się nie jest to ostry ból.
 
reklama
Pewnie macica rosnie..przewaznie to bol jak ma okres ale czasem zdarzy się kłócie
Kiedyś mialam tak ze 3 razy ale w wyzszej ciąży.
Tak zaczęło mnie kłóc na dole w brzuchu ze wstac nie moglam.
Nie wiem czy synek tak sie ułożył czy właśnie macica się rozciagala ale raz to było po wizycie wiec wróciłam do lekarza zbadal i wszystko ok i powiedział,że lekarze nie przejmuja się klociami ogolnie.
Potem raz w domu ale przeszlo po jakimś czasie i raz w szpitalu, ale lekarze powiedzieli to samo.
Zawsze mozesz zadzwonic do swojego ginekologa jak cos Cie nurtuje:)
 
Ostatnia edycja:
Prawdopodobnie jest to rozciąganie się macicy. Możesz na to brać magnez. Przydaje się przy takich dolegliwościach. Jeśli bardzo się boisz, to skonsultuj się z lekarzem.
Ja wypytywałam lekarza co mam robić jak coś tam pociągnie, zaboli. Powiedział, że mam się cieszyć, że macica rośnie, bo dzidziuś się rozwija. Kazał tylko obserwować czy nie ma plamień.
 
Prawdopodobnie jest to rozciąganie się macicy. Możesz na to brać magnez. Przydaje się przy takich dolegliwościach. Jeśli bardzo się boisz, to skonsultuj się z lekarzem.
Ja wypytywałam lekarza co mam robić jak coś tam pociągnie, zaboli. Powiedział, że mam się cieszyć, że macica rośnie, bo dzidziuś się rozwija. Kazał tylko obserwować czy nie ma plamień.
Zgadzam się:-)
Mi pomagal tylko magne b6.
 
Kłuje mnie z prawej strony tak co pół minuty zakłóje. Jestem w 10 tyg. Co to może być? Boję się nie jest to ostry ból.
Czy to kłócie czy można określić to jako szarpanie np nerki. W 20 tc wylądowałam na ip z kolką nerkową. Pomogła nospa.
Najlepiej i tak skonsultować z lekarzem
 
reklama
Myślę że powinnaś trochę wrzucić na luz :) ciąża to nie choroba, ale czasem coś zakluje, zaboli bo wszystko rosnie. Skonsultuj to z lekarzem na następnej wizycie, spisz sobie na karteczkę wszystkie pytania i niepokoje które masz i ciesz się ciążą :)
 
Do góry