reklama

Klocki firmy Jixin

Temat na forum 'Tu zapytaj' rozpoczęty przez Goska82, 23 Listopad 2010.

1. Goska82

Goska82 M i K moje szczescia:-)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Czzy te klocki sa dobre jakosciowo i czy faktycznie niczym nie roznia sie od oryginlnych duplo??i czy naprawde super sie dopasowuja do duplo?

2. Mama Helenki

Mama Helenki i Aniki :D

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    He, he, znowu ja :-D:-D:-D Jeśli macie Duplo nie dokupuj innych bo będziesz rozczarowana :no: Ja dokupiłam big bloxx bo mała bardzo chciała Hello Kitty i się cieszę, że kupiłam mały zestaw na próbę, bo są tandetne :no:

Jeśli nie macie Duplo, to czemu nie :-)

3. reklama
  4. Goska82

Goska82 M i K moje szczescia:-)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    wlasnie mamy duplo ale same klocki bez zestawow tematycznych i chcialam Mai dokupic jakies tematyczne klocki ale duplo jest strasznie drogie bo zoo kosztuje ok 400zl a te jixion 100zl...

nie wiesz czy te podrobki lego mozna gdzies w sklepie zobaczyc?

5. katlef

katlef

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej!!
    Moim zdaniem klocki Jixin są super!
    Doskonale łączą się z Duplo a są o wiele, wiele tańsze!!!!
    W Warszawie jest sklep gdzieś przy bazarze Rózyckiego gdzie znajdziesz wszystkie klocki i Jixin i Duplo I JDLT-też w tym typie!!
    Znajdziesz też je na Allegro ja ostatnio kupiłam( ul.Bruna)Jixin Straż Pożarną duży zestaw za 77zł za Duplo musiałabym zapłacić około 300zł.
    Pozdrawiam

6. Maluch2004.pl

Maluch2004.pl Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moim zdaniem najlepsze klocki są z Duplo,na temat tych nie mogę sie wypowiedziec,ponieważ nigdy ich nie kupowaliśmy:)

7. pata_green

pata_green

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nie znam tej firmy, a ponieważ jej nie znam (i nic o niej nie słyszałam) nie ryzykowałabym i trzymała się raczej Duplo, które są wypróbowane przez pokolenia.

8. katlef

katlef

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ale czym ryzykowała?????????
    No to moje drogie Panie mało jeszcze znanych i dobrych firm które produkują zabawki dziecięce atestowane i bezpieczne chyba znacie!!! A zeby wasze dzieci się rozwijały, dajcie im dobry przykład same się rozwijajcie przez poznawanie i sprawdzanie nowych rzeczy;)
    Ja nadal uważam że klocki są super mamy i te i Duplo i wszystkie cieszą moje dziecko tak samo.
    Dodam, ze w klockach Jixin pojazdy są na baterie (same jezdzą wydają dźwięki, świecą) czego w duplo jest mniej!!!!!!!

9. Mama Helenki

Mama Helenki i Aniki :D

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Kariery na forum to ty nie zrobisz :-D:-D:-D

Zbieramy tu opinie użytkowników, a nie reklamy :sorry2:

10. reklama
  11. kini5

kini5 mama styczniowa 2005

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Kuba też ma jeden zestaw klocków Jixin pociąg pasują do duplo może nie są takiej jakości ale nie są z złe.

12. pandorka

pandorka Luty 2010 / Kwiecień 2011

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    o klockach jixin dowiedziałam sie dopiero dzisiaj do tej pory kupowaliśmy duplo oraz świetnie się z nimi łączące klocki megablok

Poleć forum