reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Klocki firmy Jixin

Goska82

M i K moje szczescia:-)
Dołączył(a)
29 Sierpień 2006
Postów
4 742
Miasto
Wroclaw
Czzy te klocki sa dobre jakosciowo i czy faktycznie niczym nie roznia sie od oryginlnych duplo??i czy naprawde super sie dopasowuja do duplo?
 
reklama
He, he, znowu ja :-D:-D:-D Jeśli macie Duplo nie dokupuj innych bo będziesz rozczarowana :no: Ja dokupiłam big bloxx bo mała bardzo chciała Hello Kitty i się cieszę, że kupiłam mały zestaw na próbę, bo są tandetne :no:


Jeśli nie macie Duplo, to czemu nie :-)
 
He, he, znowu ja :-D:-D:-D Jeśli macie Duplo nie dokupuj innych bo będziesz rozczarowana :no: Ja dokupiłam big bloxx bo mała bardzo chciała Hello Kitty i się cieszę, że kupiłam mały zestaw na próbę, bo są tandetne :no:


Jeśli nie macie Duplo, to czemu nie :-)

wlasnie mamy duplo ale same klocki bez zestawow tematycznych i chcialam Mai dokupic jakies tematyczne klocki ale duplo jest strasznie drogie bo zoo kosztuje ok 400zl a te jixion 100zl...

nie wiesz czy te podrobki lego mozna gdzies w sklepie zobaczyc?
 
Hej!!
Moim zdaniem klocki Jixin są super!
Doskonale łączą się z Duplo a są o wiele, wiele tańsze!!!!
W Warszawie jest sklep gdzieś przy bazarze Rózyckiego gdzie znajdziesz wszystkie klocki i Jixin i Duplo I JDLT-też w tym typie!!
Znajdziesz też je na Allegro ja ostatnio kupiłam( ul.Bruna)Jixin Straż Pożarną duży zestaw za 77zł za Duplo musiałabym zapłacić około 300zł.
Pozdrawiam
 
Nie znam tej firmy, a ponieważ jej nie znam (i nic o niej nie słyszałam) nie ryzykowałabym i trzymała się raczej Duplo, które są wypróbowane przez pokolenia.
 
Nie znam tej firmy, a ponieważ jej nie znam (i nic o niej nie słyszałam) nie ryzykowałabym i trzymała się raczej Duplo, które są wypróbowane przez pokolenia.

Ale czym ryzykowała?????????
No to moje drogie Panie mało jeszcze znanych i dobrych firm które produkują zabawki dziecięce atestowane i bezpieczne chyba znacie!!! A zeby wasze dzieci się rozwijały, dajcie im dobry przykład same się rozwijajcie przez poznawanie i sprawdzanie nowych rzeczy;)
Ja nadal uważam że klocki są super mamy i te i Duplo i wszystkie cieszą moje dziecko tak samo.
Dodam, ze w klockach Jixin pojazdy są na baterie (same jezdzą wydają dźwięki, świecą) czego w duplo jest mniej!!!!!!!
 
Kuba też ma jeden zestaw klocków Jixin pociąg pasują do duplo może nie są takiej jakości ale nie są z złe.
 
reklama
Do góry