reklama

Klocki firmy Jixin

Temat na forum 'Tu zapytaj' rozpoczęty przez Goska82, 23 Listopad 2010.

1. Goska82

Goska82 M i K moje szczescia:-)

Czzy te klocki sa dobre jakosciowo i czy faktycznie niczym nie roznia sie od oryginlnych duplo??i czy naprawde super sie dopasowuja do duplo?

2. Mama Helenki

Mama Helenki i Aniki :D

He, he, znowu ja :-D:-D:-D Jeśli macie Duplo nie dokupuj innych bo będziesz rozczarowana :no: Ja dokupiłam big bloxx bo mała bardzo chciała Hello Kitty i się cieszę, że kupiłam mały zestaw na próbę, bo są tandetne :no:

Jeśli nie macie Duplo, to czemu nie :-)

3. reklama
  4. Goska82

Goska82 M i K moje szczescia:-)

wlasnie mamy duplo ale same klocki bez zestawow tematycznych i chcialam Mai dokupic jakies tematyczne klocki ale duplo jest strasznie drogie bo zoo kosztuje ok 400zl a te jixion 100zl...

nie wiesz czy te podrobki lego mozna gdzies w sklepie zobaczyc?

5. katlef

katlef Początkująca w BB

Hej!!
    Moim zdaniem klocki Jixin są super!
    Doskonale łączą się z Duplo a są o wiele, wiele tańsze!!!!
    W Warszawie jest sklep gdzieś przy bazarze Rózyckiego gdzie znajdziesz wszystkie klocki i Jixin i Duplo I JDLT-też w tym typie!!
    Znajdziesz też je na Allegro ja ostatnio kupiłam( ul.Bruna)Jixin Straż Pożarną duży zestaw za 77zł za Duplo musiałabym zapłacić około 300zł.
    Pozdrawiam

6. Maluch2004.pl

Maluch2004.pl Zaciekawiona BB

Moim zdaniem najlepsze klocki są z Duplo,na temat tych nie mogę sie wypowiedziec,ponieważ nigdy ich nie kupowaliśmy:)

7. pata_green

pata_green Początkująca w BB

Nie znam tej firmy, a ponieważ jej nie znam (i nic o niej nie słyszałam) nie ryzykowałabym i trzymała się raczej Duplo, które są wypróbowane przez pokolenia.

8. katlef

katlef Początkująca w BB

Ale czym ryzykowała?????????
    No to moje drogie Panie mało jeszcze znanych i dobrych firm które produkują zabawki dziecięce atestowane i bezpieczne chyba znacie!!! A zeby wasze dzieci się rozwijały, dajcie im dobry przykład same się rozwijajcie przez poznawanie i sprawdzanie nowych rzeczy;)
    Ja nadal uważam że klocki są super mamy i te i Duplo i wszystkie cieszą moje dziecko tak samo.
    Dodam, ze w klockach Jixin pojazdy są na baterie (same jezdzą wydają dźwięki, świecą) czego w duplo jest mniej!!!!!!!

9. Mama Helenki

Mama Helenki i Aniki :D

Kariery na forum to ty nie zrobisz :-D:-D:-D

Zbieramy tu opinie użytkowników, a nie reklamy :sorry2:

10. reklama
  11. kini5

kini5 mama styczniowa 2005

Kuba też ma jeden zestaw klocków Jixin pociąg pasują do duplo może nie są takiej jakości ale nie są z złe.

12. pandorka

pandorka Luty 2010 / Kwiecień 2011

o klockach jixin dowiedziałam sie dopiero dzisiaj do tej pory kupowaliśmy duplo oraz świetnie się z nimi łączące klocki megablok

Poleć forum