reklama

Klocki Lego Duplo i inne zabawki

Temat na forum 'W co się bawić?' rozpoczęty przez asienka82, 12 Marzec 2013.

1. asienka82

asienka82 Zaangażowana w BB

Od dłuższego czasu F tak się spodobały Duplo, że tylko nimi się bawi (,a pokój tonie w zabawkach [​IMG]). Tylko są trochę za drogie. Ostatnio zaczęłam kupować używane na Allegro. Ale nie zawsze mogłam znaleźć tam to czego szukałam, no i koszty wysyłki jak kupowałam od kilku sprzedawców.... Tak się wkurzyłam, że postanowiłam sama zacząć sprzedawać używane klocki. I udało się, od dwóch tygodni jestem dumną posiadaczką sklepu internetowego (gdzie można kupić wszystko) z używanym Duplo klocus.com . Mam nadzieję że mi się uda [​IMG]. Zapraszam na zakupy [​IMG] i do polubienia mojej strony na fb http://www.facebook.com/Klocuscom . Dla każdej użytkowniczki forum rabat [​IMG]. Czekam na Wasze opinie [​IMG]

2. alina26

alina26 Początkująca w BB

Mój syn też uwielbia klocki jeśli sięgnie po inną zabawkę to tylko na chwilkę i zaraz wraca do klocków. Uwielbia kiedy się z nim siada i buduje wspólnie.

3. reklama
  4. mamanatanielka

mamanatanielka Zaangażowana w BB

Wow! Super pomysł! w sumie pamiętam że zawsze po domu pełno się poniewierało klocków, a tak jakieś praktyczne ich wykorzysatnie:)

5. LenaMama

LenaMama Zaciekawiona BB

Mój synek również posiada sporo klocków LEGO jak każdy mały chłopiec lubi się nimi bawić. Tata też się w młodości nimi bawił więc synek też musi ;)

6. Grafen

Grafen Początkująca w BB

Sam się nimi bawiłem i jak z nich powoli wyrastałem, kazałem sobie wszystko spakować i gdzieś zostawić dla mojego syna. No i cóż, klocki leżą. Czasami mam ochotę się nimi sam pobawić :)

7. Blubalon_pl

Blubalon_pl Fanka BB :)

Klocki- w szczególności te drewniane to w zasadzie ponadczasowa zabawka i dzieci zawsze chętnie się nimi bawią,moim zdaniem to bardzo dobrze bo rozwijają kreatywność,myślenie. Podobnie zresztą jak klocki lego:)

8. mamanatanielka

mamanatanielka Zaangażowana w BB

Zabawka ponadczasowa, i aż dziw bierze ile tych klocków (modeli itp) wymyslono. U nas ostatnio szał na cliksy.

9. Nadulina

Nadulina Fanka BB :)

U nas rządzą klocki duplo, nieskończona zabawa, i myślę,że jeszcze długo będą zabawką numer jeden :)

10. reklama
  11. Lidibrii_pl

Lidibrii_pl Zaciekawiona BB

Zamiast plastikowych klocków to w szczególności polecam te drewniane czy to klocki czy generalnie zabawki,które wytrzymają bardzo długo i nie zepsują się,nie uszkodzą,to znakomita opcja.

12. Crasiu

Crasiu Początkująca w BB

Wow! Super pomysł! w sumie pamiętam że zawsze po domu pełno się poniewierało klocków, a tak jakieś praktyczne ich wykorzysatnie:)

Poleć forum