reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłodzko i okolice - jest tutaj ktoś z tych "pięknych" zakątków Polski?

reklama
Mamuska pisze:
Mycha ja dopiero zauważyłam, że napisałaś w temacie tego wątku - "pięknych" - czemu dałaś ten cudzysłów, czyżbyś nie uważała, że to piękne tereny?! Bo ja uważam, że tu jest naprawdę pięknie

Mamuśka nie no też mi się podoba, może nie wszędzie ale w większości!! Nie dla każdego może jest pięknie - stąd cudzysłów. Także wszystcy mają pisac bez względu na to czy się podobają czy nie ;)

wiolka-19 mój mąż też jest z Barda, ale nasz kamerzysta wybrał Międzygórze jako teren naszego ostatniego przed ślubem romantycznego spacerku... ::)
 
Witam ponownie! Dawno mnie nie było, ale widzę, że coś się watek nie rozwinął... Może go trochę rozruszamy???
Dziewczyny, jestescie tam? Odezwijcie się, ja obiecuje, ze tez będę częściej tu zagladać!

Mycha1, Międzygórze tez mi sie podoba, pewnie masz fajną tę kasetę,
osobiscie mieszkam na wsi pod Bystrzycą, od ok. 5 lat
 
WITAM WSZYSTKIE DOLNOSLAZACZKI JA JESTEM ZE ZŁOTEGO STOKU TO JAKIES 18 KM OD KŁODZKA
A DO BARDA MAM BLIZEJ .FAKTYCZNIE NASZE TERENY SA PRZEPIĘKNE POZDRAWIAM ::) ;)
 
witam mile panie ja jestem z klodzka choc teraz przebywam w austri ale co tam dolnoslaskie jest piekne pozdrawiam wszystkie mamy i dzieciaczki:-)
 
Andziulek i Vici witajcie!

Mycha1, ze mną pracuje jeden facet z Barda

Można wiedzieć jaki?? :baffled:

Noo słabo coś piszemy, my dolnoślązaczki, ja to ostatnio to wogóle zaniedbałam to forum, ale już wróciłam więc bierzmy się do roboty!!!

Witamy nowe mamy z pięknych zakątków Polski:-)
Zapraszamy do wspólnych pogawędek o naszych skarbeczkach..;-)
 
reklama
Do góry