reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłodzko i okolice - jest tutaj ktoś z tych "pięknych" zakątków Polski?

ZQo i co z dzieciakami po kontroli u lekarza???Mam nadzieje,ze wszystko OK:tak:ja dzis paaaaaaaaaadam na p....sk za przeproszeniem:crazy::crazy::crazy:
 
Ostatnia edycja:
reklama
co do kontroli to szkoda gadac:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
dla nich na wszystko pasracetamol,bylam taka wkurzona ze myslalam ze szlak mnie trafi nic nie pomogly tlumaczenia ze jutro konrad moze miec juz zapalenie oskrzeli bo jest alergikiem i bez antybiotyku mu nie przejdzie.....ale oni wiedza swoje paracetamol i samo przejdzie
jutro jade do przychodni tam na szczescie w miare normalni lekarze sa,ostatnio dal konradowi antybiotyk i Magdzie jak byli chorzy.
Malo tego ze takie miala podejscie lekarka to jescze powiedzieli nam ze moga przyjac osobe co godzine a ze ja tez jestem od 2 tyg chora to tez myslalam zse cos przy okazji dostane no i tesciowa tez chora a babka w rejestracji wyznaczyla nam wizyty na:
12 konrad ,1 Marta,2 ja a na 3 tesciowa a byla 11 mielibysmy spedzic 5 godzin z 3 latkiem w szpitalu chorym i marudnym:angry::angry::angry:
 
ZQo to chyba ich porypalo.No nie moge na glowy poupadali wcale nie dziwie sie nerwow:no:
Aga ja padalam a teraz odzylam hehe.Kawa o 18 i teraz spania nie mam.Za to wczoraj mala imprezka byla i o 2 poszlam spac
 
co do kontroli to szkoda gadac:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
dla nich na wszystko pasracetamol,bylam taka wkurzona ze myslalam ze szlak mnie trafi nic nie pomogly tlumaczenia ze jutro konrad moze miec juz zapalenie oskrzeli bo jest alergikiem i bez antybiotyku mu nie przejdzie.....ale oni wiedza swoje paracetamol i samo przejdzie
jutro jade do przychodni tam na szczescie w miare normalni lekarze sa,ostatnio dal konradowi antybiotyk i Magdzie jak byli chorzy.
Malo tego ze takie miala podejscie lekarka to jescze powiedzieli nam ze moga przyjac osobe co godzine a ze ja tez jestem od 2 tyg chora to tez myslalam zse cos przy okazji dostane no i tesciowa tez chora a babka w rejestracji wyznaczyla nam wizyty na:
12 konrad ,1 Marta,2 ja a na 3 tesciowa a byla 11 mielibysmy spedzic 5 godzin z 3 latkiem w szpitalu chorym i marudnym:angry::angry::angry:
NAZWE TO TAK TO CI LEKARZE SA CHYBA CHORZY:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:PYTANIE TYLKO CZY POSWIECAJA CALA GODZ DLA JEDNEGO PACJETA????????????????????SKORO TAK PRZYJMUJA:crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy: TRZYMAM KCIUKI ZA TWOJA CALA RODZINKE I DUZO ZDROWKA ZYCZE :tak::tak:
 
ZQo to chyba ich porypalo.No nie moge na glowy poupadali wcale nie dziwie sie nerwow:no:
Aga ja padalam a teraz odzylam hehe.Kawa o 18 i teraz spania nie mam.Za to wczoraj mala imprezka byla i o 2 poszlam spac
A ja wlasnie ogladalam OPOLE i tak wpadlam jeszcze was podczytac:tak::tak:tez spac mi sie nie chce,a zwlaszcza teraz po tym co ZQo napisala tak mi jej zal:tak::tak:
 
no juz jetesmy po wizycie w przychodni:-)obydwoje antybiotyk:tak:
A jeszcze nie napisalam Wam wczoraj ze Konrada cos ugryzlo nad kostka i mial noge spuchnieta i tez mialo samo przejsc a dzisiaj okazolo sie ze to tez bakteryjne i tez antybiotyk na to ma pomoc:tak:
Tylko wiecie ze oni chyba znaja jedcen antybiotyk wszystkim przepisuja tosamo tylko dawki rozne,Konrad bral ten antybiotyk tydzien temu i teraz tez dostal to samo:crazy:ach ta ich sluzba zdrowia....ale podobno my Polki jestesmy przewrazliwione i ze wszystkim latamy do lekarza zamiast podac paracetamol:blink:
 
Haaaaaaaaaalo jest tu kto???? Zagladam a tu cisza :szok::szok::szok: my dzis male swieto mamy Laura ma imieniny bylysmy na lodach, placu zabaw no i teraz moje dziecie kochane spi tak wiec mam chwile dla siebie:-):-):-):-)ide robic kawke i podczytywac BB:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry