reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłodzko i okolice - jest tutaj ktoś z tych "pięknych" zakątków Polski?

Ja bym chyba nie dala rady ze wzgledu na tesknote za rodzina..
Wkurza mnie nasz kraj i to ze nadeszly takie czasy ze jak nie masz kasy to na nic nie mozesz liczyc - pomocy zerrrooo!!:nerd: :nerd:
Takze na twoim miejscu tez wybralabym miejsce przy mezu. Jednak dopóki mój ma prace w kraju - nie ruszymy sie nigdzie napewno!!
Ja pracowalam w Klodzku w General Elektric P.C, niemialam z kim zostawic Hubcia przez co nie wrócilam do pracy. Teraz planuje niebawem drugie dziecko i potem jak juz je troszke odchowam to wtedy poszukam lepszej pracy.:tak: Nie pisze ze nie tesknie za praca, bo czasem mi tego brakuje, ale cooo - mój synek jest wazniejszy!!
 
reklama
Zgadzam się dziecko ważniejsze.Mój też miał prace no ale za 600pln i ja też tak wiec szukaliśmy czegoś(nie za granicą)no i udało się lepiej niż myśleliśmy.Prawda,że tęsknota wielka no ale do domku w Polsce mamy niecałe 6 godzin jazdy więc nie jest tak źle.
Ta praca mu się trafiła przypadkiem,szef go wysłął na nauke fachu bo inna technologia i już został-a tamten się wściekł.Ale czego on oczekiwał,że wróci dalej pracować za 600 złoty wariat i tyle:yes:
 
Cześć dziewczyny :-) A ja jestem z okolic Kamieńca Ząbk. - tak sobie szperałam po internecie i jakoś Was znalazłam. Obecnie siedzę sobie w domku i czekam na poród :-) - wg terminu usg to już za trzy dni, ale na razie nic się nie zapowiada żebym miała urodzić w tym terminie :no:
Tak więc podejrzewam, że w ciągu najbliższych kilku tygodni się nie odezwę, ale z pewnością później to nadrobię :-) .
 
Witaj Didaii ale wróć bo w końcu coś się ruszyło na naszym wątku i zapraszamy częściej:-)
Powodzenia życzę.
 
No witaj didaiii, a wiec bedziemy czekaly:tak:
Zycze ci szybkiego, bezbolesnego porodu i co najwazniejsze zdrowego dzidziusia;-)
Gdzie bedziesz rodzila?
 
Planuję w Ząbkowicach śl. To moje pierwsze dziecko więc trochę się boję - ale jakoś będę musiała to przeżyć. W każdym bądź razie jak do niedzieli sama nie urodzę to w poniedziałek już się mam stawić w szpitalu i mi pomogą :)
 
reklama
Juz wrocilam tzn. znów jestem na forum, bo ostatnio zaniedbalam pisanie z wami wszystkimi ze az mi teraz glupio...
Co tam u was moje kochane kolezanki?
Jak tam didaii??
Jak bylo? Jak dzidzius? Opowiadaj nam tu szybko!!
Co tam slychac u ciebie Vici?
Kiedy wpadniesz do Polski i jak tam wam sie uklada??

Juz niedlugo wakacje, gdzie sie wybieracie?
 
Do góry