reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłodzko i okolice - jest tutaj ktoś z tych "pięknych" zakątków Polski?

Ostatnio wstakie po 5 i juz nie chce spac,pozatym dobrze dziekuje :-)Wlasnie dostalam @ i jestem malo pisata i nie w humorze.Spadam spagetti robic :-)
 
reklama
Dzien doooooberek z rana :-D:-D:-D VICI no to faktycznie poranny ptaszek z VICTORKA :tak::tak:LAURA spi do 8 rano :happy::happy::happy:poszaleje i okolo 11 idzie jeszcze raz sie drzemnac:tak::tak::tak:no ale tak to jest z naszymi pociechami:crazy::crazy::crazy: ZQo jak sie czujecie??? nic nie piszesz mysle,ze juz troche lepiej Duuuuzo zdrowka zycze :-):-):-):-)
 
Hej dziewczyny!!!
U nas hmmm.....dzieci troszke moze lepiej ale teraz i my dolaczylisamy kurcze tak sobie wczoraj myslalam ze my juz chorujemy z miesiac ciagle cos.
Jeszcze zaczyna mnie tesciowa wykanczac:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ja sie nie nadaje zeby z kims mieszkac na dluzej wszystko mnie drazni,kazdy ma swoje przyzwyczajenia:no:ach... a ona jeszcze szuka pracy jakby chciala a nie mogla:crazy:
i syna mi cofa w rozwoju:no:
to sie wygadalam:tak::tak::tak:
 
Zagladam i tu i tu zawsze:-) Tyle,ze dzis mnie skreca z bolu i sama nie wiem co robic:-( Spac,pic kawe czy tabletke wziasc :-(W takie dni odechciewa mi sie tej pie..... spirali .................................
 
oj Vici to wspolczuje moze i tabletka i spanie:tak:
oby szybko minelo
jA zaraz do pracy chociaz ledwo zyje,glowa mi peka tez chwile z maly pospalam ale niestetyu musialam wstac bo obiad sie sam nie zrobi
na szczescie tesciowa wybyla z domu wiec mi zeszla z drogi:-):-):-)
 
Witam a tu pustki:szok:Po miesiecznym urlopie od netu mam tesknoty heh.Najpierw wakacje a potem u babc w Klodzku zostalismy na troche.A tu od czerwca nic??Halo halo gdzie jestescie??
 
reklama
ja caly czas jestem:-):-):-)
U nas w sumie bez zmian tylko widac po suwaczku jakie zmiany zaszly a to na skutek zmian hormonalnych zaszlam w ciaze rowno miesiac po ostatniej @:szok::szok::szok:wydaje sie normalnie nie mozliwe a jednak:tak:nie myslalam ze jeszcze raz mama bede:-D
Aga A ty gdzie sie podziewasz???
 
Do góry