reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłodzko i okolice - jest tutaj ktoś z tych "pięknych" zakątków Polski?

Aga Witamy zgube po latach:-D:-D:-D:-D
My wakacje spedzilismy w pracy:tak::tak::tak:
Ale na przyszly rok napewno gdzies juz wyruszymy:-):-):-)chociaz bedzie malenstwo ale hdzies musimy troche slonca zlapac.
Dzieki za gratulacje:happy2:
dzisiaj bylam u lekarza chyba byl to jedyny raz za cala ciaze bo tu ciaze prowadzi polozna i jestem zalamana poziomem medycyny
ja jestem po 3 cc bylam cieta zawsze po staremu czyli pionowo bo tak mialam pierwsze ciecie i 3 razy mialam pelna narkoze dla tego ze kiedys blokad praktycznie nie robili a do tego ja mam epi a ten niby lekarz stwierdzil ze beda mie ciac jak wszyskich czyli dadza blokade i poziomo beda ciac
Mam miec krzyz na brzuchu?wybieram sie jeszcze do polskiego ginekologa skonsultowac to wszysko bo normalnie wierzyc nam sie nie chce...a nastepne usg mam miec dopiero w 28 tyg normalnie zalamka
 
reklama
Oj matko jak tu gwarno w koncu :-D:-D
Aga witamy w koncu:yes: szukalam cie wszedzie heheh
ZQo jejku naprawde w szoku jestem.Co to za lekaze tam sa:szok:Kzyza nie zazdroszcze i moze da sie jeszcze cos zrobic aby bylo po staremu,trzymam kciuki.A czy na blokade przy epi nie jest wskazane czy co.Ja tam bym wolala blokade tak jak mialam.Bo to co slyszalam po narkozie to nie dzieki.No ale jesli mus to mus oczywiscie.

U nas oki.W Klodzku powiem szczerze troche za dlugo :-)Teskno mi bylo do domku heheh.Teraz maly jest juz przedszkolakiem,ale na pol dnia go zapisalam.Wiec do poludnia sama siedze,sprzatam w spokoju i takie tam :-)Teraz od tygodnia juz chodze codziennie do dentysty bo po wyrwaniu jakies male zakazenie sie zrobilo i pilnujemy tego na bierzaco:yes:Ale bez tabletek przeciwbolowych w nocy sie nie da:-(
 
Dzien doberek:-):-) wpadlam sie z wami na chwilke przywitac bo mam troche zaleglej pracy w domu:szok::szok::szok::szok: prasowanie itp.... milo jest was znowu podczytac wateczek ozyl :tak::tak::tak:Huuuuuuura narka kochane milego dzionka Wam zycze:-):-):-)
 
Vici Ja ostatnia cesarke mialam robioną we wroclawiu na dyrekcyjnej to szpital kliniczxny naprawde pracuja tam najwieksi specjalisci profesorzy...i oni robiac mi 3 cc stwierdzili ze musze miec ta 3 cc tak samo w pelnej narkozie chociaz robili 99%blokad
Niewiem ja ja mialam 3 nerkozy i panicznie boje sie tej blokady nie wyobrazam sobie zebym wszysko slyszala
A moj P to juz w ogole boi sie zebym nie zemdlala podczas podawania blokady bo mogloby byc zle...
 
No mam nadzieje,ze bedzie tak jak chcesz masz jeszcze sporo czasu.A mowil lekarz dlaczego chca ciac poziomo??Jak pamietam to tna po to tak samo aby wyciac odrazu stara blizne i zostaje tylko 1 no ale kazdy lekarz robi po swojemu.Napisz jak sie czujesz?I jak tam dzieciaki.Jak pannice sie szykuja na rodzenstwo i jak maly teraz reaguje.Troche czasu minelo i jestem ciekawa jak tam jest teraz u was.
 
zQo - ja miałam blokadę gdy rodziłam córcię podczas cc - rodziłam w Kłodzku. Bałam się panicznie narkozy a okazało sie, że takowej już się raczej nie robi. Przywieźli mnie na salę, Pan anestezjolog mi wszystko wytłumaczyć co i jak. Ułożyli mnie na boku - zapytałam czy będzie boleć - powiedział, że nie - miał rację - nic nie bolało. Poczułam ciepło na ciele. Powiedzieli czy mogę przewrócić się na plecy - ja, że owszem - ale moje ciało wogóle się nie ruszało. Znieczulenie działało błyskawicznie. Podłączyli mnie pod te wszystkie paszyny, kroplówka, Przyszedł mój ginekolog i jeszcze jeden lekarz. Pytali jak sie czuję. Rozmawiali śmiali się. Nic nie czułam i niwiele widziałam bo jest się zasłąniętym tą przegrodą. Kiedy otwierali brzuch - słyszałałam tylko - O Boże!!! - przeraziłam się bardzo, że coś jest nie tak z dzieckiem a okazało się, że byli w szoku gdyż córcia była dużym dzieckiem. Miała ważyć do 3,500 kg a ważyła 4100 w 38 tygodniu :)
Atmosfera była znakomita, gratulowali mi, kazali wierszyki opowiadać. Ja płakałam jak bóbr gdy córcia była już na zewnątrz.
Jedyny minus to wstrząsy kiedy znieczulenie puszcza. A puszcza już na sali operacyjnej. Trzepie całym ciałem- mną trzepało ponad 3 godziny. Później niestety trzeba leżeć 24h plackiem, nie podnosić się, nie przewracać - koszmar. Ale idzie to wytrzymać.
Ja przy drugim dziecku też chciałabym cesarkę i nie wyobrażam sobie narkozy. Tylko i wyłącznie blokadę.
Ostatnio miałam zabieg ginekologiczny i mój lekarz wymyślił sobie narkozę dla mojego komfortu. Nie chciałam podpisać, płakałam na sali operacyjnej jak dziecko. Bałam się, że już się nie obudzę. Ale przekonał mnie. Spałam około 15 - 20 minut. Dziwne uczucie.

W Kłodzku pada od prawie 3 dni, jest szaro, buro i paskudnie a ja jeszcze smarkam :(
 
Witam!
Zajrzałam tu poraz pierwszy więc zacznę od tego że się przedstawię. Jestem z Kłodzka i mam roczną córeczkę. Fajnie że jest nas kilka z tej oklicy zawsze to raźniej pogadać z kimś "Z za płota";-)
 
reklama
Witamy ,witamy i wateczek nam sie rozwinie :-)
Anetasa widze wg suwaczka mala ma roczek wiec wszystkiego naj naj dla malutkiej :-)
U nas tez pada a prawie 500 km nas dzieli od Klodzka :szok:
Aklona ja tez mialam cc w Klodzku :yes: i tez sobie chwale.Choc zastrzyk dostalam na siedzaco i juz nog na stol nie podnioslam :-DZnieczulenie puszaczalo juz na sali w ktorej lezalam i trzepanie rzeczywiscie nieziemskie i dos dlugie.Heheh jak mowilam do tel,ze dam znac jak przestane sie trzesc to wszyscy sie smiali i ja tez :-D
Na sali widzialam wiele bo w lampe sie patrzylam albo w szklane drzwi i bylo duzo widac:yes: ale ja z tych ciekawskich i dlatego lukalam.
I napiszcie cos wiecej o sobie i zapraszamy czesciej oczywiscie :-)
 
Do góry