reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłodzko i okolice - jest tutaj ktoś z tych "pięknych" zakątków Polski?

No fajnie ,że jesteś bo jakoś pusto tu:-)
My jedziemy do Łeby pod koniec lipca a do Pl zjeżdżamy na boże ciało.
 
reklama
Ja zamierzam wyjechac 31 czerwca oczywiscie na noc takze nad morzem bede 1 lipca. Pisze nad morzem bo jeszcze niewiem gdzie jedziemy. jedziemy wiekszą ekipą w sumie na 4 auta. Raczej tu blizej Swinoujscia bo tu zawsze jest cieplej noi wodz jest duzo cieplejsza. W Lebie bylismy na wycieczce i bardzo mi sie tam podobalo w szczegolnosci wydmy:-):tak:
Macie juz jakies kwatery czy jedziecie tak w ciemno??
 
Mamy mamy kwaterę z dzieckiem bałam się w ciemno jechać.Ja byłam już kiedyś w Łebie na koloni ale mój mąż jeszcze nie.A dla Victorka to też będzie frajda,może nie będzie pamiętał ale zabawa będzie na bank.
 
Już wróciliśmy z weeckendu.Fajowo było w Pl Victor się wyszalał z kuzynką i na działce a teraz już w domku jesteśmy
 
Widze ze watek zapomniany:no: ja troche tez nie zagladalam ale tak jakos wyszlo:zawstydzona/y: no ale sie poprawie:-) jak juz wiecie z klodzka jestem mam trojke dzieci 15,13(dziewczyny)2 latka synek wszystkie ur przez cc z tym ze ostatni we wroclawiu bo balam sie w klodzku,no to chyba narazie na tyle
Bierzemy sie za rozwijanie watku:-)
pozdrawiam
 
No to się bierzemy za rozwijanie,może ktoś jeszcze tu zaglądnie.Cholercia forum ogólno dostępne a mam z okolic Kłodzka dziwnie mało
 
reklama
No to początek jakiś mamy teraz trzeba temaciki rozwijać:-)
Widziałam,że pisałaś o trójce dzieciaków jak tam między nimi,czy córy pomagają trochę przy bracie.
 
Do góry