reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłodzko i okolice - jest tutaj ktoś z tych "pięknych" zakątków Polski?

reklama
hehe no nieraz tak bywa ze sie pospiesznie cos przeczyta:-D
Najstarsza radzi sobie bardzo dobrze z jezykiem Marta troszke gorzej bo ona jest niepelnosprawna i wolniej jej wchodzi,Konrad to patriota i w ogole w przedszkolu nie chcial sie uczyc ale moze dlatego ze u nas dzieci chodza tylko na sesje 2,5 h dziennie a poza tym strasznie nie lubil tego przedszkol:crazy: U nas juz 5 latki zaczynaja szkole:-(troszke szybko ale coz przez pierwsze 6 tyg bedzie chodzil od 9 do 12.30 a potem od 9 do 15 moj maly szkolniak.A ja dopiero na jesien mam rozpoczac kurs wczesniej nie bylo jak ciaza ,malutkie dziecko nie bylo jak.
Wiesz niby mamy troche pokoi 3 sypialnie i salon ale potrzebujemy min 4sypialnie:tak:
 
anulka no masz jeszcze troche czasu do zastanowienia sie :-) i widze suwaczki ktorych wczesniej nie widzialam...:-)
zQo no slyszalam,ze na wyspach do szkoly ida 5 latki,dziewczyna na kwietniowkach nam pisala.No i fajnie,ze z jezykiem w miare jest.Nieraz dzieciaki nie lubia przedszkoli,norma niestety no ale mysle ze w szkole szybko zalapie.No a co do przeprowadzki to jak jeszcze nie macie na oku nic to szybkiego znalezienia :yes:
 
Vici nam council(urzad )musi znalezc i jak znajdzie to bedzie nam proponowal ,jak nam sie spodoba to przyjmiemy oferte jak nie to mozemy odmowic to beda dalej szukac mamy prawo odmowic 3 x
Wiesz on chodzil do 2 przedszkoli najpierw tam gdzie wynajmowalismy mieszkanie zaraz po przylocie itam nawet lubil chodzic i zaczynal cos lapac angielski a w tym drugim po przeprowadzce cos sie zacial i koniec nie cierpial tego przedszkola.
 
witam sie z wami
na pierwszy rzut dam kopa mojej siostrzycce , bo jestem na forum bb juy ponad cztery lata i ona tez dzieki mnie hihi i nic nie powiedziala ,ze klodzko tez jest nie VICI Tz MALPKO
 
Hej dziewczyny nie wiecie może kto by chciał kupić ubranka na dziewczynkę od 0 do 3 miesięcy. Zdjęcia mogę wysłać na meila dałam ogłoszenie na sprzedam ale nie ma chetnych
 
reklama
Do góry