• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Kłodzko i okolice - jest tutaj ktoś z tych "pięknych" zakątków Polski?

reklama
Vici dobrze sie zyje tylko pogoda doprowadza mnie do szału bo ilez mozna patrzec na deszcz no ale coz takie wyspiarskie zycie
u nas juz rok szkolny trwa takze zaczelo sie ganianie do szkoly a moje dzieci sa na wszystkich mozliwych poziomach edukacji:-Dod przedszkola po college:szok:
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry