reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłodzko-wiosenne spacerki!

Wiesz anetasa muszę Cię przeprosić ale dziś nie mogę:-(
wiem,najpierw d*** zawracam a potem się wykręcam ale naprawdę nie mogę bo jedziemy do mojej mamy.
Ale za to w przyszłym tygodniu od 14 będę cały czas wolna.
P.S. CHyba już Was kojarzę z Tosią:tak:

Tusią:-D a ja nadal nie mogę skojarzyć:zawstydzona/y: a o spacer to mi chodziło o wczorajszy dzień bo dzis ja też nie mogę bo jestem w pracy:-( w przyszłym tygodniu też mi pasuje oprócz poniedziałku i czwartku bo pracuję.
 
reklama
Przepraszam za tą Tosię:zawstydzona/y:coś mi się przewidziało:baffled:
To może się umówimy na środę,a jak będzie nadal brzydko to zapraszam na kawke do siebie.
Co Wy na to dziewczęta:-)??
 
Przepraszam za tą Tosię:zawstydzona/y:coś mi się przewidziało:baffled:
To może się umówimy na środę,a jak będzie nadal brzydko to zapraszam na kawke do siebie.
Co Wy na to dziewczęta:-)??

No i widzisz ze mnie już taka gapa że nawet nie zajrzałam tutaj:zawstydzona/y: a dziś już czwartek i siedzę w pracy chociaż w sumie wczoraj i tak nie dałabym rady bo spędziłyśmy całe popołudnie u moich rodziców. Ponoć od przyszłego tygodnia pogoda ma się poprawić więc może wtedy mi pasuje poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o ile nic nie wyskoczy.
 
Nie ma sprawy,my i tak musimy siedzieć ok tygodnia w domku bo Paulinka ma zapalenie gardła,okropnie gorączkuje i ma kaszelek.:-(
Ale mam nadzieje,że w przyszłym tygodniu będzie już w porządku.
Pozdrowionka!
 
reklama
UWAGA, UWAGA!!
Od wtorku rusza na bb konkurs, na który należy przesłać świąteczne zdjęcie. Może być zdjęcie dziecięcia, może być rodziny - grunt aby świątecznie. Nagrodą jest zamieszczenie zdjęcia w interaktywnej kartce, która można rozsyłać do krewnych i znajomych:biggrin2: Dodatkowo jest do wygrania 5 zestawów kosmetyków J&J.
 
reklama
Do góry