reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłodzko-wiosenne spacerki!

Mamcia Paulinki

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Grudzień 2008
Postów
200
Witam!Czy jest jakaś mama,która nie ma z kim chodzić na spacerki z maleństwem gdy mąż w pracy?Ja mimo iż mieszkam tu pand dwa lata nie mam żadnych znajomych.Gdy mąż pracuje od 14-22 my nudzimy się jak mopsy(mała też nie ma z kim się bawić:no:)a sama iść na spacer nie lubię.
Pozdrawiam!
 
reklama
Ale nie martwcie się nie jestem jakaś trendowata,czy mam niepokolei.....
nie szukam przyjaciół na całe życie poprostu chciałabym aby moja córcia miała jakąś koleżanke albo kolege.
 
Z innego wątku wiem że mieszkamy bardzo blisko siebie więc i na spacerek i na kawkę można się umówić:tak: jeśli masz ochotę choć moja Tuska troszkę młodsza jest od Twojej córeczki;-) zastanawiam się nawet czy ostatnio się mijałyśmy właśnie na spacerku moja gwiazda zaliczała kolejne kałuże a Twoja córcia grzecznie sobie szła no i miała uroczą torebeczkę którą Tuśka się zaintereowała:-D Ale może sie mylę tak jakoś po zdjęciu wydaje mi się że to byłyście właśnie Wy:baffled:
 
Z tą torebeczką to raczej nie,bo moja córcia fakt chodzi grzecznie koło mamy ale raczej bez torebeczek.Być może się minęłyśy:confused:to nie jest wykluczone.Moja córcia jest bardzo spokojna więc woli młodsze towarzystwo niż starsze i wrzeszczace:baffled:widzę,że wtedy nie potrafi się odnaleźć.Tak myślę:dry:
Ja z miłą chęcią czy spacerek czy kawka ponieważ nie jest za ciekawie siedzieć samej w domu:-(
Zapraszam!
 
Olu!Mozesz przyjechac do Zabek:-);-)
A serio to kolo 2 tygodni i bede miala swoje autko z powrotem!Maz czeka na busa i jak tylko bede miala to wpadam na kawke ze spacerkiem!Choc moj Adi starszy od Paulinki ale raczej spokojna dusza!
U nas dzis pogoda straszna!Az sie wychodzic nie chce!:crazy:
 
My się na spacer chcemy umówić a tu pogoda nam płata figla:baffled: podobno tak ma być do końca tygodnia:crazy: a może dłużej. Ale cóż możemy zaryzykować ja dziś pracuję ale jutro i pojutrze mam wolne:tak: więc w każdy z tych dni mi pasuje popołudniu:tak:
 
Pogoda zawsze płata mi figla jak chcę wyjść na spacer:crazy:Podobno ma padać śnieg w tym tygodniu:baffled:
Któż to się w końcu pokazał!!;-)
Nie ma sprawy!Zapraszam na kawke!;-)
Paulinka będzie wniebowzięta!:tak:
 
Mamo Paulinki mam nadzieję że zajrzysz do jutra. Jakby pogoda była taka w miarę jutro to może umówmy się o 15:30 pod sklepm zoologicznym u nas i w końcu roszymy na jakiś spacerek?:-)
 
reklama
Wiesz anetasa muszę Cię przeprosić ale dziś nie mogę:-(
wiem,najpierw d*** zawracam a potem się wykręcam ale naprawdę nie mogę bo jedziemy do mojej mamy.
Ale za to w przyszłym tygodniu od 14 będę cały czas wolna.
P.S. CHyba już Was kojarzę z Tosią:tak:
 
Do góry