reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłopociki i radości listopadowych Mam

reklama
z tym snem bywa różnie. raz Lilka śpi że jej dobudzić nie można, innym razem co chwila budzi się z placzem np ze ją nogi bolą /może kości/, a ostatnio budzi się bo ją męczy mega kaszel....ale to chyba nie o to chodziło:-p
 
Nas dziś obudził smok, ktory wypił soczek Hani - bezczelna bestyja :wściekła/y:
Zdarza się Hani budzić w nocy z powodu koszmarów jakichś - nad ranem często ląduje w naszym łóżku. Czasem skarży się, że boli ją któraś nóżka (myślę, że to bóle wzrostowe) ale to z reguły tylko przy zasypianiu.
 
U nas nie ma problemów ze spaniem. Oba idą spać do 20 i zazwyczaj ja z nimi siedzę i raczej szybko zasypiają. Gorzej jak Martyna zaśnie np w samochodzie, bo wtedy leży w łóżku i marudzi, że się nudzi :sorry2:, ale w nocy jest ok.
 
hej mamuśki....piszę i pytam...czy wasze pociechy przeklinają??? bo u nas zaczął się ten problem...na razie tylko ku.wa...próbujemy wymyślać zamienniki ale i tak jest problem. Lila jak sie wkurza to bach....wymyka jej sie to zupełnie jak mi:zawstydzona/y:
 
Ja się dziwię, że Hania nie klnie, bom y z mężem oboje sobie nie żałujemy niestety czasami :sorry: Jedynym "brzydkim" wyrazem jakiego Hania używała było słowo "dup.a" ale i to sama zamieniła na "pupa". Jajko mądrzejsze od kury :confused2::-D
 
A u nas od niedzieli zapalenie oskrzeli. Żal mi mojego dziecka, bo kaszle jak gruźlik, aż wymiotuje w nocy. Od wczoraj ma antybiotyk więc już dziś widać poprawę, ale trochę dała nam popalić z temperaturą :baffled:
U nas przekleństw nie ma poza "głupia", to Martyna tak jakoś z bajek zbiera, że ostatnio było "a niech to guzik" albo "kurtka na wacie" :-D
Raz spróbowała do mnie powiedzieć "głupia wariatko", ale przypomniało jej się, że pani w przedszkolu tłumaczyła, że dzieic nie są głupie tylko fajne, więc szybko poprawiła się na "fajna wariatko" :eek::-) i to chyba miało być miłe.
Nie ukrywam, że są też takie momenty, że słyszę "mamusiu kocham cię, jesteś moją najlepszą przytulanką":rofl2:, ale tu muszę sobie zasłużyć ;-)
 
Kasiu no to lipa z tym choróbskiem....u nas spokój na razie z chorobami ale zawsze jak juz sie zacznie to kaplica. Może u was to szybko przejdzie. jak to zapalenie oskrzeli to grunt to chyba trafiony antybiotyk...trzymam kciuki za powrót zdrówka...
uśmiała się tez z tych powiedzonek Martynki....jak taki Maluch cś palnie to naprawdę mogą być niezłe jaja. apropos zamienników to u nas króluje kurza stópka...ale ostatnio usłyszalam ku.wa stópka a dziś nawet ze jestem wrzód na dupie...:crazy:pierwsze slyszę. jestem co chwila lubiana, albo nie lubiana /ala szantaż/ a najbardziej kochany zawsze jest tato...noi Lila co chwila chhodzi i woła mamuś....i cały czas cos łumaczy, pyta, pokazuje...
 
reklama
ZDROWKA DLA BIDNEGO CHOROWITKA:tak:
A MOJ SEBOLLO TEZ OD CZASU DO CZASU POWIE KUR...STARAM SIE WTEDY JAKOS ODWRACAC UWAGE:confused2:
PIERWSZY RAZ OSTATNIO MU SIE WYMKNELO MOWI DO MNIE MAMO SNIEG PADA A JA NA O NIE NIE PADA WCZORAJ PADAL NA TO MOJ SYN KUR...:eek:AZ SZCZENKA MI OPADLA
NIESTETY MOJA WINA MI SIE TEZ OD CZASU DO CZASU TO SLOWKO WYMKNIE:zawstydzona/y:
OGOLNIE TO OSTATNIO ODKRYL ZE NA KOMPIE DA SIE GRAC I OBLEGAJA KOMP RAZEM Z PAULA GRAJAC NA STRONKACH Z GRAMI STARAM SIE MU OGRANICZAC CZAS PRZED KOM ALE WTEDY MAM Z NIM JAZDE ZA CHINY NIE CHCE ODEJSC OD GIER:angry:
JESLI CHODZI O CHOROBSKA MAMY NA RAZIE SPOKOJ:-)OPROCZ NIEZNACZNEGO KATARKU ODPUKAC NIC:-D
 
Do góry