reklama

Kłopociki

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2006r.' rozpoczęty przez ell, 5 Grudzień 2005.

1. ell

ell Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A ja od wczoraj popołudnia mam twardy brzuszek, myślałam, że to chwilowe, a tu nadal trwa, do tego wieczorem zaczęło mnie coś kuć i zaraz chyba będę wyć. A w sobotę już tak dobrze się czułam:(((

2. Agatatje

Agatatje MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ell, najlepiej zadzwon do swojego lekarza! ale nie martw sie!na zimne dmuchac, ale lepiej sie nie stresowac!

3. reklama
  4. Oliwierek

Oliwierek Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Na pewno wszystko jest dobrze Ell, ale koniecznie skonsultuj się z lekarzem. Nie stresuj się tylko za mocno bo dzidzia też będzie w stresie!!!

5. Oliwierek

Oliwierek Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mnie coś teraz jakiś ból męczy w brzuchu. Taki podobny jak przy miesiączce tylko trochę słabszy. Pojawia sie i znika....nie wiem

6. ell

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No właśnie u mnie też taki ból występuję, oprócz tego jakieś dodatkowe kucie. Na razie z bólami spokój, a jak brzuszek jutro też będzie twardy to gnam do lekarza.

7. Agatatje

Agatatje MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    gnaj jakby co!
    ja zauwazylam,ze jak sie mocno denerwuje to mnie boli brzuszek, poza tym to tak od czasu do czasu troche pobolewa, moze to dlatego ze sie rozciaga wszystko? ::)

8. silvanca

silvanca Mama lipcowa'06 Początkująca(y)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczyny
    taki ból brzucha podobny jak na początku okresu to normalne? któraś z Was pisała, że też tak miewa
    czytałam gdzieś, że brzuch pobolewa, bo wszystko się w nim naciąga, rozciąga i w ogóle, ale jakie uczucie jest normalne, a jakie powinno niepokoić..?

9. Nemezis

Nemezis Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ell Ja to na Twoim miejscu bym do jutra nie czekała! Po co narażać siebie i dziecko na niebezpieczeństwo? Pozdrawiam i życze szybkiej poprawy!

10. reklama
  11. baśka

baśka Mama Karola i Bartka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mój gin powiedział że ciężko okreslić kiedy ból normalny a kiedy nie...że to subiektywne i kobiety intuicyjnie odczuwają...tylko co jak intuicja nie zadziała? ja czasami mam takie lekkie ukucie albo mrowienie jak przy miesiączce ale trwa zazwyczj nie dłużej niż kilka- kilkanascie sekund, myślę że to się mieści w normie. nie wiem tylko co z tym twardym brzuchem, twardy mam jak zjem coś co wywoła porządne wzdęcie...ale to na pewno nie o takiej twardości mówicie. Jak czujecie że brzuch jest twardy?

12. ell

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    hm ciężko to określić, ale na pewno jest to inaczej niż przy wzdęciu, to jest cos jak piłka, chcesz wbić palec, ale ani rusz:(

Poleć forum