reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłopociki

ell

Mama czerwcowa'06 Fan(ka)
Dołączył(a)
23 Listopad 2005
Postów
3 515
A ja od wczoraj popołudnia mam twardy brzuszek, myślałam, że to chwilowe, a tu nadal trwa, do tego wieczorem zaczęło mnie coś kuć i zaraz chyba będę wyć. A w sobotę już tak dobrze się czułam:(((
 
reklama
ell, najlepiej zadzwon do swojego lekarza! ale nie martw sie!na zimne dmuchac, ale lepiej sie nie stresowac!
 
Na pewno wszystko jest dobrze Ell, ale koniecznie skonsultuj się z lekarzem. Nie stresuj się tylko za mocno bo dzidzia też będzie w stresie!!!
 
Mnie coś teraz jakiś ból męczy w brzuchu. Taki podobny jak przy miesiączce tylko trochę słabszy. Pojawia sie i znika....nie wiem
 
No właśnie u mnie też taki ból występuję, oprócz tego jakieś dodatkowe kucie. Na razie z bólami spokój, a jak brzuszek jutro też będzie twardy to gnam do lekarza.
 
gnaj jakby co!
ja zauwazylam,ze jak sie mocno denerwuje to mnie boli brzuszek, poza tym to tak od czasu do czasu troche pobolewa, moze to dlatego ze sie rozciaga wszystko? ::)
 
Dziewczyny
taki ból brzucha podobny jak na początku okresu to normalne? któraś z Was pisała, że też tak miewa
czytałam gdzieś, że brzuch pobolewa, bo wszystko się w nim naciąga, rozciąga i w ogóle, ale jakie uczucie jest normalne, a jakie powinno niepokoić..?
 
ell Ja to na Twoim miejscu bym do jutra nie czekała! Po co narażać siebie i dziecko na niebezpieczeństwo? Pozdrawiam i życze szybkiej poprawy!
 
Mój gin powiedział że ciężko okreslić kiedy ból normalny a kiedy nie...że to subiektywne i kobiety intuicyjnie odczuwają...tylko co jak intuicja nie zadziała? ja czasami mam takie lekkie ukucie albo mrowienie jak przy miesiączce ale trwa zazwyczj nie dłużej niż kilka- kilkanascie sekund, myślę że to się mieści w normie. nie wiem tylko co z tym twardym brzuchem, twardy mam jak zjem coś co wywoła porządne wzdęcie...ale to na pewno nie o takiej twardości mówicie. Jak czujecie że brzuch jest twardy?
 
reklama
hm ciężko to określić, ale na pewno jest to inaczej niż przy wzdęciu, to jest cos jak piłka, chcesz wbić palec, ale ani rusz:(
 
Do góry