reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

kłopot kłopot!!

ola652

Mamusia Adrianka!
Rozwiązania
0
drogie mamy, mam taki kłopot na który nie moge nigdzie znaleźć odpowiedzi, nie jest to związane z dzieckiem a z przeprowadzka, na google nie znalazłam ani jednego forum - przeprowadzka moze wiecie jak przewieść meble za granice to głupie pytanie ale czy wogole istnieje taka mozliwosc???? z góry dzięki za jakakolwiek odpowiedz!

reklama

November Rain

Deszczowata
Miasto
Stolica
Rozwiązania
0
Szukaj firm przeprowadzkowych, jest wiele takich, które oferują przewóz rzeczy zagranicę.

asiulka271

Mama Maciusia i Emilka
Rozwiązania
0
Ola652,wiesz z tego co się orientuje to te firmy są cholernie drogie i nie wiem czy będzie ci się opłacało przewozić wszystkie rzeczy za granice,moja koleżanka dowiadywała się w takich firmach i zrezygnowali,bo to majątek by ich kosztowało.

Asia20

Zaciekawiona BB
Miasto
Sosnowiec
Rozwiązania
0
ola652 moim zdaniem nie ma sensu przewozić mebli bo zagranicą możesz kupić tanio używane. Moja siostra w ten sposób umeblowała cały dom

ola652

Mamusia Adrianka!
Rozwiązania
0
no wlasnie nie wiem co zdecydowac bo mamy nowe meble tu w polsce i nie mam kompletnie co z nimi zrobic w gre wchodzi tez sprzed agd lodowka, zmywarka pralka itd a bez tego sie nie obejde planujemy przeprowadzke i wiem ze tak domy sa juz kompletnie urzadzone w takie sprzetu ale co ja poczne z moimi gratami jestem w kropce, a poza tym mam taka wade przywiazuje sie do rzeczy a troche i sie nazbieralo :)

ola652

Mamusia Adrianka!
Rozwiązania
0
myślicie ze można na przyczepie tak przez granice heheh juz sama nie wiem co z tymi gratami

reklama
reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry