reklama

kłopot kłopot!!

Temat na forum 'Roczniaki i dwulatki' rozpoczęty przez ola652, 13 Listopad 2008.

1. ola652

ola652 Mamusia Adrianka!

drogie mamy, mam taki kłopot na który nie moge nigdzie znaleźć odpowiedzi, nie jest to związane z dzieckiem a z przeprowadzka, na google nie znalazłam ani jednego forum - przeprowadzka moze wiecie jak przewieść meble za granice to głupie pytanie ale czy wogole istnieje taka mozliwosc???? z góry dzięki za jakakolwiek odpowiedz!

2. November Rain

November Rain Deszczowata

Szukaj firm przeprowadzkowych, jest wiele takich, które oferują przewóz rzeczy zagranicę.

3. reklama
  4. asiulka271

asiulka271 Mama Maciusia i Emilka

Ola652,wiesz z tego co się orientuje to te firmy są cholernie drogie i nie wiem czy będzie ci się opłacało przewozić wszystkie rzeczy za granice,moja koleżanka dowiadywała się w takich firmach i zrezygnowali,bo to majątek by ich kosztowało.

5. Asia20

Asia20 Zaciekawiona BB

ola652 moim zdaniem nie ma sensu przewozić mebli bo zagranicą możesz kupić tanio używane. Moja siostra w ten sposób umeblowała cały dom

6. ola652

ola652 Mamusia Adrianka!

no wlasnie nie wiem co zdecydowac bo mamy nowe meble tu w polsce i nie mam kompletnie co z nimi zrobic w gre wchodzi tez sprzed agd lodowka, zmywarka pralka itd a bez tego sie nie obejde planujemy przeprowadzke i wiem ze tak domy sa juz kompletnie urzadzone w takie sprzetu ale co ja poczne z moimi gratami jestem w kropce, a poza tym mam taka wade przywiazuje sie do rzeczy a troche i sie nazbieralo :)

7. karolina23

karolina23 Początkująca w BB

spróbuj je sprzedać:tak:

8. sheeppy

sheeppy lutowa '07 majowa '09 :D

poszukaj znajomego z busem :tak: od biedy możecie nawet na przyczepce zawieźć

9. ola652

ola652 Mamusia Adrianka!

myślicie ze można na przyczepie tak przez granice heheh juz sama nie wiem co z tymi gratami

10. reklama
  11. sheeppy

sheeppy lutowa '07 majowa '09 :D

no pewnie że można :-) tak samo jak auta na lawecie, tak meble na przyczepce :-)

Poleć forum