reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Kłopotliwy sąsiad

La Sorpresa

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
9 Maj 2005
Postów
39
Rozwiązania
0
Mam problem z sąsiadem. Mieszkamy w domku jednorodzinnym, sąsiad "przez płot" lubi imprezować. A że należy do ludzie łagodnie mówiąc niedokońca wykształconych, jego imprezy to nic innego jak libacje z kumplami o podobnym pokroju. Problem byłby zaden, gdyby te "imprezy" odbywały się u niego w domu, ale on woli w ogródku. Przekleństwa, pijacki bełkot, krzyk i awantury, załatwianie potrzeb pod drzewkiem są na porządku dziennym. Pół biedy, jak to jest w nocy, po prostu zamykamy okna i dusimy się (zdarzają się imprezy całonocne). Ale co zrobić, jak impreza trwa w biały dzień (tak jak w tej chwili)? Jak mam wypuścić dziecko na taras i do ogródka? Jak jej tłumaczyć to, co widzi? Czy można jakoś ukrócic te sąsiedzkie imprezy? Czy są na to jakieś paragrafy? Acha, w tej chwili doszła jeszcze muzyka na cały regulator... :mad: Czy macie jakieś tego typu doświadczenia? Co radzicie zrobić???
 
reklama

blaszako

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Grudzień 2004
Postów
339
Rozwiązania
0
Wydaje mi się że nalezałoby to zgłosić na policję lub do dzielnicowego, w nocy obowaiązuje cisza nocna od 22 do 6 rano. A w dzień to powinien sąsiad chyba tak korzystać ze swojego podwórka aby nie przeszkadzać innym ale to musiałabyś juz z dzielnicowym pogadać.
 
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
zl0tk0 Zdrowie 9
Podobne tematy
Kłopotliwy spacer

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry