reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kiedyś niewielu ekspertów wierzyło, że małe dzieci mogą doświadczać depresji lub lęku. latach 90. stało się jasne, że depresji i lęku mogą doświadczać nawet trzylatki. Jednak u wielu dzieci objawy depresji objawiają się w pozornie niepowiązany sposób, na przykład agresją, zaburzeniami odżywania lub nadpobudliwością. Zapraszam cię na bezpłatny live. 2. marca o 15:30 Wpadaj na YT albo oglądaj na FB

reklama

Kłopotliwy sąsiad

La Sorpresa

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
9 Maj 2005
Postów
39
Mam problem z sąsiadem. Mieszkamy w domku jednorodzinnym, sąsiad "przez płot" lubi imprezować. A że należy do ludzie łagodnie mówiąc niedokońca wykształconych, jego imprezy to nic innego jak libacje z kumplami o podobnym pokroju. Problem byłby zaden, gdyby te "imprezy" odbywały się u niego w domu, ale on woli w ogródku. Przekleństwa, pijacki bełkot, krzyk i awantury, załatwianie potrzeb pod drzewkiem są na porządku dziennym. Pół biedy, jak to jest w nocy, po prostu zamykamy okna i dusimy się (zdarzają się imprezy całonocne). Ale co zrobić, jak impreza trwa w biały dzień (tak jak w tej chwili)? Jak mam wypuścić dziecko na taras i do ogródka? Jak jej tłumaczyć to, co widzi? Czy można jakoś ukrócic te sąsiedzkie imprezy? Czy są na to jakieś paragrafy? Acha, w tej chwili doszła jeszcze muzyka na cały regulator... :mad: Czy macie jakieś tego typu doświadczenia? Co radzicie zrobić???
 
reklama

blaszako

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Grudzień 2004
Postów
339
Wydaje mi się że nalezałoby to zgłosić na policję lub do dzielnicowego, w nocy obowaiązuje cisza nocna od 22 do 6 rano. A w dzień to powinien sąsiad chyba tak korzystać ze swojego podwórka aby nie przeszkadzać innym ale to musiałabyś juz z dzielnicowym pogadać.
 
Do góry