reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłopoty z naszymi dzieciaczkami

reklama
Julia ja uzywam syropu Calpol.Jest przeciwbolowy,przeciwgoraczkowy,uspokajajacy,dobry tez na zabkowanie!Nie zawiera cukru w sobie!Kosztuje ok 7 euro.Co prawda corcia jeszcze nie byla chora,ale na problemy z zabkami czy po szczepionkach(bardzo to przezywa)to pomagal.
 
Hej.dzieki za odpowiedz.Maly zabkuje ida mu teraz te zeby oczne...mam ten syrop i tez mam nurofen.kiedys mialam czopki z polski i gdy mu dalam na noc to spal mi a teraz znowu cala noc przeplacze........jakos dziwnie i pozno mu te zabki ida ma 14.miesiecy.:-)
 
Hej
Ja tez uzywam Calpol tera Dominika byla chora i goraczka 41 dochodzila mialm czopki z Polski a lekarz polecil jeszcze Calpol.Nurofen tez polecaja na chorobe dzieciom .
Pozdrawaiam
 
Hej.dzieki za odpowiedz.Maly zabkuje ida mu teraz te zeby oczne...mam ten syrop i tez mam nurofen.kiedys mialam czopki z polski i gdy mu dalam na noc to spal mi a teraz znowu cala noc przeplacze........jakos dziwnie i pozno mu te zabki ida ma 14.miesiecy.:-)
Mówisz o trójkach?
Powiem Ci,że u mojego starszego dwójki wyszły dopiero w 12 miesiącu,tak więc chyba normalnie Twój ząbkuje :tak:
A czopki tutaj nazywają się suppository i napewno są firmy Paralink.

Kiedy gorączka nie schodzi najlepiej podawać na przemian paracetamol i ibuprofen.I koniecznie w przerwach dłuższych niż 2 godziny (sam paracetamol można stosować co 4 godziny) .
 
Dziewczyny, moj maly w koncu spi i nie jeczy z bolu. Karmilam go 4 tyg. piersia, ale zaczelam dokarmiac butla, bo myslalam ze sie nie najada.Od kilku tygodni prezyl sie, lapal powietrze, robil sie az bordowy na twarzy i wygladalo to jakby nie mogl zrobic kupki, ale gdy juz zrobil wcale nie byla twarda, wiec zatwardzenia nie mial. Lekarz stwierdzil ze to nie kola, poza tym infacol nie pomagal. Po prostu powiedzial, ze z tego wyrosnie. Lekarka (polska) stwierdzila po prostu, ze juz tak ma i trzeba przeczekac. Ale oni chyba nie maja dzieci i nie wiedza co znaczy wiecznie placzace i cierpiace z bolu niemowle. Spacerki nic nie dawaly, spal niespokojnie, jeczal. W nocy spalam jedynie 2 godziny, bo po karmieniu zaczynaly sie jeki, ulewanie, wymioty. Przyznam, ze ryczalam razem z nim. Niestety, dla lekarzy jedynym kryterium jest przysrost wagi, a maly przyrasta sporo, bo pewnie probowal sobie jakos radzic z bolem poprzez wieczne ssanie.
No tak, ale zmierzam do tego, ze zmienilam mu mleko. Wczesniej dawalamAptamil, a teraz Aptamil Easy Digest. No i chyba wszystko bedzie dobrze, bo jest jak na razie spokojny.
 
pati wsystko sie unormuje!Dziecko musi sie porostu przyzwyczaic. Ale kolka....to trzeba poprostu przetrzymac. Nie ma na to skutecznej rady, a nerwy potrafia puscic,naszczescie my juz to mamy dawno za soba. Trzymaj sie i badz cierpliwa!
 
Witam
Ja rowniez dalwalam Synkowi Aptimil najlpiej mu smakowal potem przeszlam na C&G tez sluzylo:).A teraz maly na sojowym .OD stycznia zaczely sie placze nocne wysypka na buzi.Lekarz tylko potwierdzil moj obway ze to alergia na bialko.Tylko czemu dopiero wyszla jak maly skonczyl rok.Zaczol jesc wiecej rzeczy i chyba daltego wyszlo.A teraz jest na sojowym je sojowe jogurty i rosnie w oczach nie widac po nim ze uczulony na cokolwiek.Pozdrawiam
 
reklama
dziewczyny, ja mam powazny problem z kupkami nie przypuszczalam ze malenstwo takie moze miec juz zatwardzenie nie wiem jak mu pomoc chyba wybiore sie do lekarza maly kupki nie robi 2 dni a na trzeci juz jest straszne twarz czerwona placz i biedny tak probuje pchac ze szok wtedy ja mu pomagam podciagajac mozki do brzuszka ale wychodza naprade twarde bobki jak u kroliczka szkoda mi strasznie malego az mi sie lza kreci za kazdym razem probowalam kopru i rumianku i nic nie pomaga a maly uwielbia je pic jest na aptamilu. moze wy macie jakies rady......pomocy
 
Do góry