reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłótnia

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Niunia12345

Aktywna w BB
Dołączył(a)
9 Sierpień 2019
Postów
82
Witajcie poklocilam się z facetem jesteśmy ze sobą 3 lata, zaczęliśmy starać się o dziecko. Od wczoraj jestem u mamy nadal się nie odzywa od wczoraj. Jak myślicie powinnam zrobić ten krok i napisać? Czy lepiej poczekać?.
Ehh nie chce wrócić i żeby spakowql moje rzeczy chce pogodzić się ale po każdej kłótni ja wyciągam Pierwa rękę.
Proszę pomóżcie co powinnam zrobić??
Tęsknię za nim, ale nie pokaże mu ze może mi wejść na głowę. Liczę na wasze szybkie odp 😪😪
 
reklama
Rozwiązanie
Nie wiem dlaczego wsiadlyscie na tego faceta. Związek cały z opisu wydaje sie jak z gimnazjum, bohaterka też nie zachowuje sie powaznie... Obraza sie o klotnie o pralke, wyprowadza do mamusi... To jest powazna kobieta i matka... Wyprowadzka PRZEZ PRALKE?!?!?! SERIO?!
Widzę oboje siebie warci... Gimbaza!!
reklama
Odpowiedz sobie na pytanie czy często się kłócicie oraz czy tak naprawdę to ten jedyny. Z tego co piszesz niestety facet nie jesy na tyle dojrzały aby zachować się dojrzale w danej sutyacji a no pretensje o fb przepraszam ale w głowie sie to nie mieści aby dorosły, dojrzały chłopak miał pretensje o takie coś i robił z tego powodu kłótnie dziewczynie którą kocha. Zakładam że nie macie więcej niż 21 lat.
 
MYŚLĘ ŻE TEN WĄTEK TO SPAM ZAŁOŻONY PRZEZ GIMNAZJALISTKĘ. Przykro mi mam takie odczucie po sposobie pisanie i dwie dorosłe osoby nie kłócą się o fb. Jeżeli ktoś coś chce dodać to proszę -za chwilę wątek zamykam
 
Musisz się zastanowić czy ten związek ma sens aby nie skończyć sama z dwójką dzieci. Twój syn potrzebuje odpowiedzialnego i przede wszystkim ogarniętego wzorca do naśladowania . Jeżeli chcesz napisz że byś chciała porozmawiać jeżeli nie to niestety nie był wart
 
reklama
Napisałaś że jesteście razem 3 lata, synek ma 2 lata a w ciąży jest się 9 miesięcy a aktualny partner nie jest jego ojcem ? Coś kręcisz.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry